güvercin ve haç işareti galiba

kakavanchi

Kullanıcı
Cevap: güvercin ve haç işareti galiba

kanas usta soyledi bencede baska seye gerek kalmadi :D

lefter

Kullanıcı

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim inanın bende şaşırdım herkez farklı bi yorum yapıyo tavana mı, yere mi, işarete mi vurucam bende şaşırdım :)

İRON

Kullanıcı

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim inanın bende şaşırdım herkez farklı bi yorum yapıyo tavana mı, yere mi, işarete mi vurucam bende şaşırdım :)

mubarek reis tabanda emare şekil yada iz varsa vurursun. yoksa yere bakarsın. sölediğin kadarıyla mağarada bu şekildn başkada bi şekil görünmüyor.onun için tavandan değilde yerden başlasan diyorum.şekle zarar verme yoksa zararlı sen çıkarsın çünkü şekilde bişey yok..bari çakmağınızın tüpünü biraz daha fazla açıp çakmağı az geri çekseydiniz dahada güzel kalitelibir resim çıkacaktır.nes eşimdilik bu kadar inş ayrıntılı resim eklersiniz..selam ve dua ile...

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye

işaretin bulunduğu kayanın kendisi mezar olmasın:=) herşey iyi güzelde neden tek foto onu anlamış değilim ben şimdi o resimden size 50 tane yorum çıkarırım çünkü görüntü yeterli değil

İşarein arka tarafı bence oda zira işaretin olduğu yer kapama gibi duruyor kenardaki kırık yerde açılıp kapatılırken kırılış bence öyle..

METİN

Kullanıcı

LEFTER kardeşim
mağaranın ilk giriş ağzında herhangi bir işaret varmı mesela(ufak üçgen)veya 5*5cm
gibi kare oyma veya (mağaranın içine iki adım atıp tavanına bakın)çakılı murç varmı?
varsa söyleyin büyük olasılık bu çözülür
mağaranın giriş ağzında işaret yok ise hiçbir sözüm yok

aslan2624

Kullanıcı

iceride emanet olabilir genelde tavanda olur. kanas ustaya katılıyorum. 44 metre doğuya gidecen .hafif iner gibidir. silahı ve cakılı bulacan. kapı gibi kaya vardır uzar gider. orasının giriş olduğunu söylemiş.

İRON

Kullanıcı

s.a bbeyler ustalar.sizcede böle bir işaret nasıl olurda kesme taşta olur.heleki mağara gibi bir yerde.bana sanki yeniymiş gibi geldi ama.....,şünkü şu ana kadar mağarada daha böle kesme taş duvar göremedim desem yeridir.bencede bunda bir an:confused::confused::confused::confused:ormallik var gibime...sizcede.....???????