Haberleşme Cihazları Hakkındaki Faydalı Bilgiler | Define işaretleri ve anlamları

Haberleşme Cihazları Hakkındaki Faydalı Bilgiler

Muhittin

Kullanıcı
Cep telefonları __
Günümüzün ihtiyat , lüks, erişim , bilgi akışı vs. Gibi pek çok işimize faydalı olan hemen hemen hepimizin vazgeçilmez günlük ihtiyaçlarımı karşılayan adeta parçamız olmuştur.
İçini açıp söküp onarım yapan benim gibi uzman arkadaşlarımızın gördüklerine inanamassınız .. İçerisinden Bakteri fışkırır adeta bu yüzden cep telefonlarımızı içten temizleme lüksümüz yoktur. Yapılacak en iyi önlemler Kılıf kullanmak ve mümkün olduğu kadar yemek yemeden önce ellerimizi muhakkak yıkamak :) Bu sağlık açısından 1 öneri diyelim..

Bu form altında Cep telefonları __ Telsiz Telefon ___ Masa üstü Telefonları (ev Telefonları ) Hakkında Aklınıza gelen arızaları yada aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yardım amaçlı karşılıksız ve katılımcı dostlara açıktır...
Örnegin ,,,,,
Samsung ve Nokia özellikle bu 2 modelde sık sık kapanma yapar , yeniden açmak zorunda kalırsınız. Sebeplerinden en çok şu ileri gelir. Batarya Artı Eksi kutuplara cep telefonuna bağlanan pimlerde sıkıntı olur. Bataryanın telefonun içerisindeki temas ettiği noktaları kolanya , tiner v.b gibi Kulak çöpü ile usulca ve mümkünse kırmadan pimleri ezmeden:) temizlediğimizde kapanma sorunu ortadan kalkacaktır. Tabi bu bir olasılık bunuda belirtelim.

Nice Formlara....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
usta reeder p8 diye bir telefon var. ben bu telefonu almayı düşünüyorum. eğer bu telefonu inceleme şansın olduysa biraz anlatabilirmisin nasıl bir alettir. işimize yararmı? yarın bir gün arızalansa ve sana yollasak arızasını çözebilecenmi v.s. yani pek tanınmıyor oluşu biraz riskli gibi duruyor ama sen ne dersin?

Muhittin

Kullanıcı
Şarjı olağan üstü şekilde erken biten , 4 saati geçmeyen bi batarya kullanım süresi mevcut. Çin malı olduğunu ve yedek malzeme konusunda sıkıntıları var. Ekranı dokunmatiği ve batarya sı bulunabiliyor pek toptancılarda ürünün yedek listesi yok. Yarın kısmetse çok geniş açılı bilgi vereyim diyelim.
Not : Mutfakta elime su dökecek hatun tanımam çok hamaratım :) Araç kullanan Fakat
lada Samaradan baska hiç bir aracı Takmayan __ Ustalığıma gelince (ALLAH) c.c izni ile çin degil uzaylı icadı olsa afetmem;) Yeterki onarımı gerçektende mümkün olsun..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
muhittin ustam, cep telefonundan en büyük rahatsızlığım, köye gittiğim zaman,çekim sıkıntısı yaşıyorum. nokıanın iyi bir telefonu ile yeterli iletişim sağlayamadığım için, bir işçinin çin malı olsa gerek,sanırım motorolamı neydi. her tarafı bandlı. onu aldım . iki üç diş çekimle görüşüyorum. köye gittiğim zaman mecburen onu kullanıyorum. olduğum alan, bir kaç tepe arasında kot olarak düşük bir yer.
burada eski modelde olsa rahatça çekim alabileceğim,bir model önerebilirmisiniz.

Muhittin

Kullanıcı
usta reeder p8 diye bir telefon var. ben bu telefonu almayı düşünüyorum. eğer bu telefonu inceleme şansın olduysa biraz anlatabilirmisin nasıl bir alettir. işimize yararmı? yarın bir gün arızalansa ve sana yollasak arızasını çözebilecenmi v.s. yani pek tanınmıyor oluşu biraz riskli gibi duruyor ama sen ne dersin?

HARBİCİ Üstadım , Nacizane fikrim Fiyat ve özellikleri bakımından , sağlamlık yönünden , Kendi şahsi fikrim ben olsam sıcak bakmazdım bu cihaza.
Önerimi dikkate alırsanız
Samsung ve lg bu modeler agır basıyor benim gözümde.

Muhittin

Kullanıcı
muhittin ustam, cep telefonundan en büyük rahatsızlığım, köye gittiğim zaman,çekim sıkıntısı yaşıyorum. nokıanın iyi bir telefonu ile yeterli iletişim sağlayamadığım için, bir işçinin çin malı olsa gerek,sanırım motorolamı neydi. her tarafı bandlı. onu aldım . iki üç diş çekimle görüşüyorum. köye gittiğim zaman mecburen onu kullanıyorum. olduğum alan, bir kaç tepe arasında kot olarak düşük bir yer.
burada eski modelde olsa rahatça çekim alabileceğim,bir model önerebilirmisiniz.

İkizceli Üstadım , Motorola Bu konuda sınıfının 1.sidir. Günümüzde bu cihazı bulmak artık zor sayılabilcek bimodel haline geldi. Çekimleri model olarak sınıflandırırsak eyerki Motorola Arkatel Ericson Nokıa Samsung Sony SonyEricson v.s
Günümüzde kolay ucuz etkili sayılabilcek 1 model var
Nokia 1100 şarzı 1 haftayı geçen , ışık (el feneri) seçenegi olan gayet başarılı sayılabilcek cihazdır.Fiyatı 30 ila 40 tl arasında degişkendir.
İkizceli Üstadım , Nokia Seçmemdeki altarnatif ucuz kolay bulunabilen olması. Farklı modellerde sunabilirim.
Not: Arazide iletişim kurduğumuzda ses kesilmelerine yönelik 1 tavsiye. Görüşme esnasında karşıdaki kişinin sesi kesik kesik geldiginde kendi ekseniniz etrafında yavaş dönüşlerle sesini net alabilceginiz anı yakalamak en mantıklısı ve görüşmeyi kusursuz yaptığınızda yönünüzü degiştirmemek kaydı ile sabit stabil halde görüşme bitinceye kadar ( Aslan 1 heykelin 2000 yıldan fazla kımıldamadan avına bakarcasına beklemesi gibi (kahkaha))Sabırlı olmak zorundayız...

SEVALİ

Kullanıcı
Sayın Muhittin Ustam Nokia 1020 hakkındaki düşüncelerinizi almak istiyorum..
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sağlıkçı Aliveli44 Üstadım , sizin sayanizde bende TapaTalk tan takip ediyorum. Yazılarınızın altında ki Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor notunuzdan ilham aldım.Bir tşk etmek nasip oldu bende size tşk ederim.
Ustam
TapaTalk mekanı takip için güzel oluyor değil mi;)
Beğeniler alıntılar mesajlar
Anında mesajla cebinde

Kralım çok yaşa

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor