Haç-2 | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Haç-2

xerhan_35

Kullanıcı

xerhan_35

Kullanıcı
işaretli olan yerde haç var ustalar bi çözümü varmı buranın..

esrarengiz2828

Kullanıcı
sağdaki mağramı desem maden ocağımı orayı konturol ettinmi buraya yakın kilise varmı resimler tam net kayaları göremiyorum biraz puslu gibi tam net değil saygı vede sevgiler

xerhan_35

Kullanıcı
evet usta bi magra var girdim oraya her 10 metrede bi dar bi delikten gecıyosun ve 3 cü deliye geliince gecemıyosun cok dar ama delikten sonrası genişliyo.yanı magrada 30-40 metre ılerleyebılıyorum. bi kilise aranıyo orda ve kımse bulamadı.dünde gittim resım cekıyım dıye bikaç yeridaha kazmışlar.bana cok yakın bi bölge magrada gırdıkten sonra her 10-15 metre sonra dar geçit ten geciliyo ve bu geçitlerın oldugu yerde su akıyo en son kaldıgım yerdede su var ama oraya gecemedım geçit dar.

xerhan_35

Kullanıcı
birde karşı tepelerde mevziler var cok yüksek bi tepenin yamaçlarında..enteresan bi bölge.bu haç meydanda deyildi toprak altından cıktı yanı arkadaşım bi hocayla gitti buraya gösterdiyi yeri yarım metre den haç cıktı meydana şimdide mıllet saldırıyo usta :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Peki mağaranın içini resmi varsa paylaş bide dikkatli ol paranın gereği yok hayat öncelikli yaşam amaclimi yapılmış yoksa maden amaclimi bunu görmemiz lazım içerde havuz varmı ufak veya önünde dere var bura yaşam amaçlı olmaya bilir kilise ariyosak yukarı aradan ciktimi ust alana bakmalıyız hatta bazen böyle yerlerde uçurum kenarına bile yapıyorlar aralara patika yol takip onemli

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xerhan_35

Kullanıcı
magranin içinde aşırı derecede hava akımı var bu havada girdiyin taktirde içerde donuyosun soguk ve sürekli hava akımı var magranın için cok karanlık bu yüzden resim yok ama içeri girdikten sonra saga sola dönüyo yani düz deyil inişli cıkışlı olarak ilerleniyo

maceracı37

Kullanıcı
haçın yanında kapalı magra işareti var ilk fotoda başka bir magra olabilir açılmamış onu araştırmanız lazım

esrarengiz2828

Kullanıcı
magranin içinde aşırı derecede hava akımı var bu havada girdiyin taktirde içerde donuyosun soguk ve sürekli hava akımı var magranın için cok karanlık bu yüzden resim yok ama içeri girdikten sonra saga sola dönüyo yani düz deyil inişli cıkışlı olarak ilerleniyo
O zaman mağaranın bir.cikisi var anlatmana bakılırsa hava akımı varsa yükseklere havalandırma veya çıkış veya aşağılarda var ama böyle yerler tehlikeli dır takimsiz girmek olmaz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cem21

Kullanıcı
6. Resimde haçın hemen solunda çaprazda bence taş kapak var orası girişe benziyor kontrol etmekte fayda var bence.

Moderatör tarafında düzenlendi: