Hacivert'in Çay Ocağı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hacivert'in Çay Ocağı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yalnız duruma bakılırsa tek başıma bu işin altından kalkamıyacağım galiba bana acil bir çırak lazım...

Bizimle çalışmak istermisiniz...
Elemanda aranan özellikler.
1- her gün iş yerini besmele ile açacak ve çay hazır oluncaya kadar bir hatim indirecek..
2-abdestsiz gelen müşterilere önce abdest leririni aldıracak sonra çaylarını verecek..
3-Her çay içen müşteriden bir yasin-i şerif okumasını sağlayabilecek..
4-Akşam müşterilerini hatmeye oturtacak..
Taliplilerin şahsen müracaatları rica olunur...

wolf_52

Kullanıcı
Yalnız duruma bakılırsa tek başıma bu işin altından kalkamıyacağım galiba bana acil bir çırak lazım...

Bizimle çalışmak istermisiniz...
Elemanda aranan özellikler.
1- her gün iş yerini besmele ile açacak ve çay hazır oluncaya kadar bir hatim indirecek..
2-abdestsiz gelen müşterilere önce abdest leririni aldıracak sonra çaylarını verecek..
3-Her çay içen müşteriden bir yasin-i şerif okumasını sağlayabilecek..
4-Akşam müşterilerini hatmeye oturtacak..
Taliplilerin şahsen müracaatları rica olunur...
böyle birini banada bul ustam aylık 3 bin tl maşa bağlarım.....

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
böyle birini banada bul ustam aylık 3 bin tl maşa bağlarım.....

Ben bulabildimmiki sanada bulayım... bakalım ilanı verdik bekliyoruz müracaat fazla olursa sana yönlendiririz ama senden esnaf olmaz bilesin bir çırağa üçbin tl. verirsen sermayeyi bitirir kapıya kiliti asarsın benden söylemesi...

wolf_52

Kullanıcı
Ben bulabildimmiki sanada bulayım... bakalım ilanı verdik bekliyoruz müracaat fazla olursa sana yönlendiririz ama senden esnaf olmaz bilesin bir çırağa üçbin tl. verirsen sermayeyi bitirir kapıya kiliti asarsın benden söylemesi...
bence yanılıyorsun ustam o kadar hatim o kadar besmeleden sonra o mekan uçar artık elmanın mı çıkarlık yapar yoksa benmi ona çırak olrum orası muanmaa....

wolf_52

Kullanıcı
"ikizceli, post: 113508, member: 3037"]dağa bayıra yormazsan, teklif bana uyar. yatmaya bir kulübe de varsa çıkar gelirim.[/QUOTE]
hıııı ustam portakal orda kal söz konusu sen isen... dağda bayırda yormam seniii ustam meraklanma sırtımda taşrım gene gezdiririm senii piknik yaparızz şellelerde..... çaylar bendennnnnn......:D:D:D:D:D:eek: ŞAKİREEE gene çay yokk.....

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
ustam sadece çay ocağınla sınırlı kalmaz bu kadar alimliği oldukdan sonra kuranı;kerim üstüne ben metre kare işi çevirme duası yaptırırm.. metre karesi 250 tl... hedef yerinden kaçmaması için 3000 bin tl alırım... maşının fazlasını kazanırım ben zatenn:p:D:D(kahkaha)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ustam sadece çay ocağınla sınırlı kalmaz bu kadar alimliği oldukdan sonra kuranı;kerim üstüne ben metre kare işi çevirme duası yaptırırm.. metre karesi 250 tl... hedef yerinden kaçmaması için 3000 bin tl alırım... maşının fazlasını kazanırım ben zatenn:p:D:D(kahkaha)

Anlaşıldı ustam ben bu çırak işinden vaz geçtim...:( üç günde ayartırsınız adamı günahınada ortak oluruz..:eek: neme lazım.. paranın rengi bile görünmeden şu hesaba şu planlara bakın yaw...:mad: en iyisi yine tek tabanca çalışmak...;)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Hacivert abim
Benden iyi çırak mı bulacaksın
Rex ustayıda alır gelirim
Boğaz tokluğuna çalıştırırsın bizi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Hacivert abim
Benden iyi çırak mı bulacaksın
Rex ustayıda alır gelirim
Boğaz tokluğuna çalıştırırsın bizi
etin fiyatından haberinmi yok. Rex e günde iki kilodan bizim istediğimizi geçti.
sen kemiklerle idare etmeyeceksin her halde.:p
hocam sakın ha ,düzenini bozma. ocağına incir ağacı diker.:D