Hakim Tepede Kafa Resmi..

walker wolf

Kullanıcı
herkese hayır lı aksamlar ustalar ..ergenekon ustam birinci resmine uzunca baktım masallah tum ustaların oybirligiyle guzel yer olduguna bende katılırım benim resimden net cozebildigim bir mezar var birinci resminde ..kafa betimlemeli kayanın oldugu blokta anakayadan tek ayrı duran tas var alt en solda hemen agacın sag yanında kayanın sagında ise yukardan asagı inen bir kavisli kanal goruyorum sanırım kaya ile orda bir mezar girisi kapatılmıs durumda Allah kolaylık versin derim .baska bir resimde de dile getirdigim birsey var bunlar sahıs konuları degil gercekten ...bunla birlikte birde sitemim var sana yas 57 sanırım hos gorursun attıgın ikinci resim cok daha buyuk olayları barındırıyor bana yakın olsa cadırı kurarım oraya gerisini demeye gerek bile saglıkla hayırla kalın ...

walker wolf

Kullanıcı
znbqV7.jpg

walker wolf

Kullanıcı
ustam ben yine cizmeyide beceremeden kafanın baktıgı yonde aynı mantıkla hareket ederek ortadaki buyuk tepenin kafaya yakın sol alt bolumunde ikinci bir giris gordugumu soyleyebilirim yine iscilik ve emek son derece fazla bir nokta esrarengiz ustamın cizdigi noktadan itibaren sola dogru dorduncu agacı gectikten sonra giris var resimden bu kadar gorebiliyoruz ama eminimki cografyada canlı gormek bambaska bir sey masallah yorumlarından gordugum kadar sende bilen bir ustasın bu konular once zeka le cozulur sonra teknoloji girer devreye vs ...en buyuk engel kanunlarımız malesef Allah yolunu acık etsin ....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Walker kardeş, konulara katkı yapman güzel bir gelişme. resim üzerinde çizimin detayını bilmiyorsanız yazalım. yeri tarif etmeye çalışmanızdan öyle bir algı oluştu.
selametle inş.

ergenekon60

Kullanıcı
arkadaşlar bide böyle bakın istedim umarım beğenirsiniz...:)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ikizceli ustam bilgisayarımda sanırım eksik taraflar var cizgi isini beceremedim cokta anlamıyorum bilgisayardan sagol yardım icin bu konuda evlatlardan destek almamız gerekcek yaparız insallah ...
konuya helal gelmemesi için özelden yazdım kardeşim. inşaallah analatabilmişimdir.
bizim yaşımızda yardıma ihtiyacımız olması çok doğal. bende uygulamaya öyle başladım. fani dünyaya erken gelmemiz bizim suçumuz değil ya.

rafet5757

Kullanıcı
Bana göre giriş uzak değil kafaya bakarken sol taraf kayanin bittiği toprağı başladığı yer hatta orda küçük bir mihrab a benzer OYUk var birde ağız kısmı üçgen kaç cm...?