Halimiz Ve Ah,valimiz | Define işaretleri ve anlamları

Halimiz Ve Ah,valimiz

wolf_52

Kullanıcı
evet aynen durum bundan ibaret.....

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam dolusuna rasgelirsin inşallah nediyim bizde burda açılmış bulsak tek tek çilik yapmaya çalışıyoz mezarların yanını yöresini ufakda olsa gez belki bişey çıkar(beğendim):(

wolf_52

Kullanıcı
ustam dolusuna rasgelirsin inşallah nediyim bizde burda açılmış bulsak tek tek çilik yapmaya çalışıyoz mezarların yanını yöresini ufakda olsa gez belki bişey çıkar(beğendim):(

büyük sözü dinlemezsen,sinir boşalması yaşamak kaderin olur:D
yanılarak kazanılan tecrübe ,bin nasihattan da iyi gelir.

:D Kesinlike çok doğru sayın ustam :D

Canın sağolsun ustam...
:D:D:Dgüzel temelilerinz için teşkkür ederim yahu arkdadaşım paylaşmış çok hoşuma gidince bende paylaşim dedim duygularımza tercüman olsun istedim..... ama çoğmuzun hali ahvali bu dur sanırım;)

wolf_52

Kullanıcı
lacivert 24 ustamla karar etdik, barış sulh olsun istedik...ali veli44 ustamızla teyfik denen bu 2 yiğidin evine misafir olmaya niyet etdik altlı üstlü otruyoruz dediler yeni evimze gelin dediler hemen merdiveni çıknca, dediler :mad::eek: ne kadar misafir perverler dilmi baksanıza evleride hemen düz ayak yere yaptıklarından bellii

TEVFiK

Vip Üye
lacivert 24 ustamla karar etdik, barış sulh olsun istedik...ali veli44 ustamızla teyfik denen bu 2 yiğidin evine misafir olmaya niyet etdik altlı üstlü otruyoruz dediler yeni evimze gelin dediler hemen merdiveni çıknca, dediler :mad::eek: ne kadar misafir perverler dilmi baksanıza evleride hemen düz ayak yere yaptıklarından bellii
:eek::D.......:eek::D.....:D:p.....:):cool:.....İnşallah.' (maşallah)Allah böyle bir evimin Olmasını Nasip ederse Mutlaka beklerim.Buyrun Gelin.:rolleyes: Kapım Sizin gibi Dostlara her zaman Açıktır..(keyif).. gerçi evimin kapısıda yok'ya.:eek: :D işte.:confused: Sevgiler, Saygılar, Hürmetler.