Hançer Şelale Mağara

cesycex

Kullanıcı
Selam ustalar.çok büyük olmayan bir şelalenin hemen ön yan duvarında Hançer olarak tahmin ettiğim bir işaret var.işaretin ortalama 50 metre alt tarafında mağara yada mahzen benzeri bir giriş mevcut.birbiriyle alakası var mı bilmiyorum.girişin üstü kemerli.kemer kavisi resimde yukarı doğru görünsede ,aslında içeri doğru kavisli.yani yarim bir kuyu ağzı misali.kemerin üstünde tek sıra örme set var.inşaallah resimleri yükleyebilirim,tablete Alışamadım daha :)

Giris

Bu resim ters olmuş

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
d5OZ3n.jpg

Ok yönlerinde boşluk aramalısın,Değerli maden testide tabiki,3,5mt geçmez arayacağın alan taş kaya altları olacaktır aranılan,Diğer ustaların yorumlarınada bakmak faydalı olacaktır selametle

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
hançerden çok,orağa benziyor ,ot ve vs biçmek için,bu dere,nin düzlük bir yeri olması gerek,ekim dikim yapılan yeri şimdilerde ağaç lar kaplamış olabilir,ama düzlükdür arzisi,orayı bulup araşdırmana ordan devam etmelisin.. resimdeki mağra yada mahsen sen açmduysan, bir şey aramana gerek kaldığını düşnmüyorum bu mağrada.saygılar.

cesycex

Kullanıcı
Teşekkürler abiler. Mağaraya ellemedik hic.bastan bende orak demiştim fakat orak biraz daha hilal biçimli diye biliyorum.bu civarda düzlük tek yer yok hocam,burası bir kanyon vadi gibi.derede birkaç kazan gölü mevcut.

cesycex

Kullanıcı
Eyvallah usta.10 gün içinde tekrar giderim buraya,daha detaylı resimlerim suya girerek.tüm yorumlar değerlendirilecek.yorum yapmak,fikir vermek isteyen abilerim elini korkak alıştırmasın :)