Harbici Ustamiz Nerelerde Kaldin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
yaw aradaki eksiklerimizi zaman ile halletmeye gayret edicem tabiki. sudan çıkmış balık gibiydim. oh be forum varmış ya. işyeri,, cep telefonu derken nihayet rahat rahat yazabiliyorum.
şimdi evimdeyim bir yanımda çay öbür yanımda cigaram. önüm klavye sağım solum sobe saklanmayan ebe

rapor konusuna gelince, rapora gerek yok sanırım. okulun müdürü benim kanka :D illa da rapor diye tutturursanız deli raporum var. (matrix)
Haci
Senin bilgisayar balkonda mı
Yok s a a evin içinde cigara mı içiyorsun
Eğer evin içinden bahsediyorsan
Biz seni bir kaç gün daha bekleriz
Sen balkona taşın
Haa soğuk olur balkon diyorsan
En güzeli cigarayı bırakman:cool:
Nasıl fikir ;)

TEVFiK

Vip Üye
yaw aradaki eksiklerimizi zaman ile halletmeye gayret edicem tabiki. sudan çıkmış balık gibiydim. oh be forum varmış ya. işyeri,, cep telefonu derken nihayet rahat rahat yazabiliyorum.
şimdi evimdeyim bir yanımda çay öbür yanımda cigaram. önüm klavye sağım solum sobe saklanmayan ebe

rapor konusuna gelince, rapora gerek yok sanırım. okulun müdürü benim kanka :D illa da rapor diye tutturursanız deli raporum var. (matrix)
:eek: :D :D :D :D :D :D :eek: Benimde deli raporum var.:D:D:D:D:rolleyes::p:mad:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
akşam nöbetinde varım, gece nöbetinde varım :D bak sabah iştimada da varım yetmezmi @aliveli44

forumu takip edeyim derken 3 saat uykuyla işe geliverdim (yüzüm) aynı bu şekildekine benziyorum şu an...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
(maşallah) dostum (ALLAH) nazardan saklasın. takipçi ve formundasın yine.
Usta boşuna 24 saat
Mekanı takipdeyim demiyorum
TapaTalk dan takipteyim
Cepte internet kullanan üyelere tavsiye ederim
Aliveli44 Mekanı TapaTalk dan takip ediyor