Harika deve kaya bakir alan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Harika deve kaya bakir alan

Kervan07

Admin
Cevap: Harika deve kaya bakir alan

burda devede var kablumbağada..bunu her defineci rahatlıkla görebililr..ha göremeyen varsa o zaten defineci değil aksine piknikcidir..selametle

ersan

Admin

burda devede var kablumbağada..bunu her defineci rahatlıkla görebililr..ha göremeyen varsa o zaten defineci değil aksine piknikcidir..selametle

,,kervan ,,ustam nekadar guzel beli oluyor deveylen kaplumba benim buyle aynenyerden cikan kaplumbayimvar mujdesi sirtinda verdi cubuklar bu da aynen o na benziyor bir dikat etmel lazim bu kaplumbayin yimirtalarini ustunden cikiyor.

cantar

Vip Üye

burada 2 tane çökmüş deve var alan çok güzel bir yer bir ufak yığma tepe ve birden fazla mezar var şu konuşma uslupları bozuk arkadaşlar biraz edepli olsunlar vaaaay beee demeden önce biliyorlarsa konuşsunlar burada kimse kimsenin hayalleri ile ümitleri dalga geçmiyor zamanlarını çalmıyorlar........
Başka kar amaçlı reklam kokan sitelerle forumlarla bizleri aynı potaya sokmayın buradaki yorum yapan arkadaşlarımızın hepsi deneyimli ve sözleri kendileri güvenilir kişiler...

jumong

Kullanıcı

ustalarıma değerli yorumlarından dolayı teşekür ediyorum öncellikle hititli ustam ırmak bayağı bi aşa kalıyor sağ tarafdaki kafanın bakdığı yerde pek kayda değ bişey göremdim ben... ama gene incelemelerde bulunurum.

Cantar ustam tam çökmüş 2 devenin resime ekrandan bakılınca sağ tarafdaki bakdığı yönde çok ufak bir yığma var ama dedin gibi mezar alanı bi hayli fazla benimde kafamı karışdıran o..

Son düzenleme:

Gitti

Kullanıcı

ustalarıma değerli yorumlarından dolayı teşekür ediyorum öncellikle hititli ustam ırmak bayağı bi aşa kalıyor sağ tarafdaki kafanın bakdığı yerde pek kayda değ bişey göremdim ben... ama gene incelemelerde bulunurum.

Cantar ustam tam çökmüş 2 devenin resime ekrandan bakılınca sağ tarafdaki bakdığı yönde çok ufak bir yığma var ama dedin gibi mezar alanı bi hayli fazla benimde kafamı karışdıran o..

İşte ersan ustanın cıbıkları burada lazım.
30 dkda ne var ne yok tespit edilir.

İşaretlerle çözüme ulaşmak her adamın harcı digil o yuzden ersan ustanın cıbıklar ideal böylesi yerlerde.Nokta atışı tespit yapılır.

O cıbıklardan varsa elinde onlarla bakmanı öneririm.

Gitti

Kullanıcı

Bu devenin kendiside boş digil gibi.
Birkaç nokta işaretledim özellikle soldaki daire ve ortasında bir çizgi var gibi,güneş ten ötürü tam secilemiyor.
Bu çizdigim yerleri tıkat bi ses varmı.

resim.defineforumu.com
[/IMG]

jumong

Kullanıcı

Ah ustam nerde bizde ersan ustanın çıbıkları o tam profesyonel çıbık ustası biz anca resim çekip siz değerli ustalrın verdiği bilgilerle zorlukları aşmaya çalışıyrouz.

Gitti

Kullanıcı

Ah ustam nerde bizde ersan ustanın çıbıkları o tam profesyonel çıbık ustası biz anca resim çekip siz değerli ustalrın verdiği bilgilerle zorlukları aşmaya çalışıyrouz.

.))) Al bendende o kadar,cıbık bulamadım 1 haftadır arıyorum.
Fotograf paylaşıp duruyoz ancak.)))

spyderco

Kullanıcı

çok güzel işaretler saptanmış. bazen işaretleri görebilmek geometri sorusu çözmeye benziyor:) burdaki işaretlere bakılırsa alan boş değil, işiniz rast gitsin.