Hava durumu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hava durumu

MAVRAN

Super Moderatör
Konya merkez, yaklaşık 1 aydır -10 derecede. 10 senedir buradayım böyle soğuk görmedim. Dün gece bir anda -19 olmuş. Aracın bagaj altında sarkıt oluşmuş, çok şaşırdım. Allah cc odunu kömürü olmayanın yardımcısı olsun. Kimin ahvali nasıl bilmiyoruz, bilmesiğimiz gibide sormuyoruz. :((
İşimiz zor bizim.
Abim soğuk aynı soğuk inan bana, biz yaşlanıyoruz ağabeyyy.
Soğuklar daha da soğuk, yollar da çok uzadı çıkışlar sanki daha da rampa olmaya başladı mı ne.
ALLAH yardımcımız olsun.

MAVRAN

Super Moderatör
Merkezde 1mt kar var boz kestik donuyoruz
Ustam "memleket neresi" özür dilerim yazmışsınız mutlaka da gözümden kaçmış olabilir. ALLAH yardımcınız olsun, bizde 5 smt kar düşünce yollar tıkanıyor okullar tatil oluyor, kısaca hayat duruyor gibi.
Oysa sizde 1 mt kar, gerçekten sizler kışın eziyetini çekiyorsunuz. Ve hiç bir isyan eden de duymadık ALLAH sizlere kolaylık ve yardım etsin.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam "memleket neresi" özür dilerim yazmışsınız mutlaka da gözümden kaçmış olabilir. ALLAH yardımcınız olsun, bizde 5 smt kar düşünce yollar tıkanıyor okullar tatil oluyor, kısaca hayat duruyor gibi.
Oysa sizde 1 mt kar, gerçekten sizler kışın eziyetini çekiyorsunuz. Ve hiç bir isyan eden de duymadık ALLAH sizlere kolaylık ve yardım etsin.
Gardaş çölemerik bundan gayri yok 😂