Havalandirma Bacasi

poyraz34

Kullanıcı
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
mesajınız siteye de ithaf ettiklerinizede yakışmıyor. hiç bir üyemiz böyle bir üslup kullanmaz.
bu kez sadece silmekle yetiniyorum....
bu sitenin en büyük özelliklerinden biri,ustalarımız % yüz emin olmadan yorum yapmaz,bir anlayan arkadaşımız olursa ona bırakmayı tercih eder. afaki yazarak üyeleri gereksiz bilgilendirmekten ve yormaktan kaçınır. konunu böyle kabul etmelisin.
benim bu vesile ile çok emin olmamakla beraber,fikir beyan etme durumum oluştu değilmi.
yer çok sotalı ve saklanmaya çok müsait. kapalı olan iç bölümlerde barınmaya uygun yerler olabilir diye düşünüyorum. burası mezar odası görünümünde asla değil.
böylesi yerlerde uzun süreli kalınmışsa ,içlere mezar konmasıda muhetemeldir.sağlıcakla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SEVALİ

Kullanıcı
degerli bi kac uye arkadas disinda yorum yapan yok degerli site yoneticileri size bu msjm
Üslubunuz yanlış dikkat etmeniz gerekir.
Altı sayfa yorum yazmış ustalarımız.
Hiç kimseyi küçümseme ve zan altında bırakmaya hakkınız yok.
Artık gerisini yönetim halleder.

poyraz34

Kullanıcı
Saygi deger gold safir sizinde degerlendirmenizi alim buyrun yorum yapin

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
degerli bi kac uye arkadas disinda yorum yapan yok degerli site yoneticileri size bu msjm

Saygi deger gold safir sizinde degerlendirmenizi alim buyrun yorum yapin
Lütfen sakin olun ve uslubunuza dikkat edin
Hepimizin amacı bilgi paylaşımıdır
Mekanda en ufak gerginliğe tahamülümüz yoktur
İsteyen istediği konuya bilgisini görüşünü yazar
kimseye sen ustasın yazmak zorundasın deme hakkımız yok
@poyraz34 ustam bizler
Alçak gönüllüğümüzden siz de dahil
Her kese ustam diye hitap ederiz
Lütfen rica ediyorum
Küçümseyici cümlere gerek yok
Burda her kez bir birinden üstün ve değerlidir
Ancak her kez bir birine eşit vaziyettedir
Sizden ricam atışmalara girmeden konunuzu takip ediniz
Selametle

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir gerginliğe sebep olmamsı adına ,bazı ibareleri çıkardım. herkesin anlayışla karşılayacağını umuyorum.
saygı sevgi içinde ,elele gönül gönüle inşaallah.

BAYBURTLU

Kullanıcı
her yiğidin yoğurt yeme şekli farklıdır ustam sabırlı olman gerekli yorum almak istiyorsan değerli büyüklerimiz gerekeni yaparlar amaçları seni hertürlü tehlikeden uzak tutmak canına birşey gelse dahamı iyi yada yanlış yönlendirilsen dahamı güzel olacak emin ol paşam büyüklerimiz hertürlü yardımı yapmaya hazırdırlar bu nedenle biraz duyarlı olursan sevinirim ALLAH ustalarımızdan razı olsun kimselerin ögretmediklerini onlar bizlere ögretiyorlar saygılarımla...

ASİAVCI

Kullanıcı
BEN KONYADA BÖYLE BİR YERE GİRDİM BACADAN DEYİLDE ACILMIŞ BİR ODA MEZARIN TABANINDAN TAM 60 MT BİR KOLİDORDA YURUDUM YERİ GELDİ BİR KAT AŞAĞI İNDİ YERİ GELDİ YUKARI CIKTI BU 60 MT YOLCULUK BOYUNÇA ACILMIŞ SAĞLI SOLLU ONLARCA ODA VARDI KIMISI KOLİDORA ACILIYORDU KIMISİ ODADAN ODAYA GECİYORDU BU 60 MT BOYUNCA BURANIN BİR YER ALTI ŞEHRİ OLDUĞU KANAATİNDEN BAŞKA BİR KANI OLUŞMADI BENDE

poyraz34

Kullanıcı
Fh.
Kuyu icindeki taslari bosaltsak giris bul
BEN KONYADA BÖYLE BİR YERE GİRDİM BACADAN DEYİLDE ACILMIŞ BİR ODA MEZARIN TABANINDAN TAM 60 MT BİR KOLİDORDA YURUDUM YERİ GELDİ BİR KAT AŞAĞI İNDİ YERİ GELDİ YUKARI CIKTI BU 60 MT YOLCULUK BOYUNÇA ACILMIŞ SAĞLI SOLLU ONLARCA ODA VARDI KIMISI KOLİDORA ACILIYORDU KIMISİ ODADAN ODAYA GECİYORDU BU 60 MT BOYUNCA BURANIN BİR YER ALTI ŞEHRİ OLDUĞU KANAATİNDEN BAŞKA BİR KANI OLUŞMADI BENDE
. Ustam tasla doldurulmus kuyudan giris olma ihtimali varmidir

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kuyu kot olarak yüksekse başka bir amaçta taşıyabilir. bunu öğrenmenin en kolay yolu, kuyunun bu istikametinden,varsa boşluk tespiti ile yolu bulunmalı. gördüğüm ve düşündüğüm, açık olan kısım haricinden rahatça girilip çıkılabilmesi için kullandıkları yolu kapatmış olduklarıdır.
ön görüntü bir çok detay barındırdığı için net olarak giriş şurasıdır diyebilmek zor. hiç tahmin edilmeyen çok basit bir noktadan da olabilir. bu resmin verdiğine göre merak eden için,ön çarpı koyduğum ve yatay çizdiğim çizgi halinde olabilme ihtimaline karşı ,bir boşluk tespiti işin gizemin açığa çıkaracaktır. tespit edilmesi içeriye girme teşviki olarakta görülmesin. tavsiye etmem.