hayırlara vesile olur inşallah | Define işaretleri ve anlamları

hayırlara vesile olur inşallah

aydin-28

Kullanıcı
kurucu ve yönetimde görevli olan arkadaşlara ve tüm üyelere hayırlara vesile olması dilegimle.uzun zamandır açık denizlerde yelken açmış geziniyordum.bir liman göründü ve bende bu limana demir atmak üzere yanaşıyorum.dilerim bu limanda dostluk ve arkadaşlıklar samimi bir şekildedir.tekrar hayırlı olsun der sitenin başarılarının devamını dilerim.saygılar.

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: hayırlara vesile olur inşallah

AYDIN DOSTUM
hoşgeldin aramıza
AYDIN arkadaşımız gizlihazinelerden çok yakın dostlarımdan birisidir
ve değerli bir arkadaşımdır
Selamunaleyküm Hoş Geldiniz Sayın Aydın Dostum ALLAH (C.C.) Yardımcınız Olsun Yelken açıpta denizde olmak güzel birşeydir ama bir okadarda tehlikeli olduğunu düşünüyorum Allah C.C.Sizi Koruyup Yardımcınız Olsun
Sayın Metin Ustamın Çok İyi tanıyıp Bildiği Kişiyide bende Tanımış vede Bilmiş Sayılırım Tekrar Hoş geldiniz der. Saygılarımı Sunarım..:)

aydin-28

Kullanıcı
Cevap: hayırlara vesile olur inşallah

sagol tavukcu kardeşim.limana demirledik.artık bişey olmaz daha.metin yigidom bana bulaşan virüs sanada bulaşmış demektir.dikkat et kendine keneni aldırma bana:D

TEVFiK

Vip Üye

sagol tavukcu kardeşim.limana demirledik.artık bişey olmaz daha.metin yigidom bana bulaşan virüs sanada bulaşmış demektir.dikkat et kendine keneni aldırma bana:D
Vallahi Ben Sizleri Çok Seviyorum :D :D :D
Yanlız Benim Anlıyamadığım Bu Virüs Davası İle Kene Davası Sizce Nedemek Lütfen Beni Bu Konuda Aydınlatırsanız Çok Sevineceğim.
Vallahi Lütufmu ediyorsunuz Yoksa ******** ediyorsunuz Anlıyamadım :D :D :D :D :D :D
Sevgi ve Saygılarımı Sunar.
Allah'ın C.C. Rahmeti ve Bereketi Üzerinizde Olsun İnşallah;
Allah C.C. Sizleri Nazarlardan Korusun İnşallah;
Allah (C.C.) Ne Muradınız Var İse Kat,kat, versin İnşallah;
Allah (C.C.) Sizleri Başımızdan Eksik Etmesin İnşallah;
Sağlıcakla Kalınız İnşallah; :D :D :D

TEVFiK

Vip Üye

:Daydın dostum dikkat et TAVUKTA VİRÜS VAR:D
Selamunaleyküm Sayın Metin Ustam Bu Virüs Davasından Dolayı Asıl İsmimi Yadıracağım
Vallahi Virüsü Pek Bilmem Ama Bende Tavuk Biti var Durmadan Kaşınırım :D :D
Atalarımız Ne Demişler Züğürt Olup Düşünmektense Uyuz Uyuz Kaşınmayı Yeğlerim demiş işte bende böyle kaşınır dururum. :D :D :D :D
Saygılarımla...:cool:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

kurucu ve yönetimde görevli olan arkadaşlara ve tüm üyelere hayırlara vesile olması dilegimle.uzun zamandır açık denizlerde yelken açmış geziniyordum.bir liman göründü ve bende bu limana demir atmak üzere yanaşıyorum.dilerim bu limanda dostluk ve arkadaşlıklar samimi bir şekildedir.tekrar hayırlı olsun der sitenin başarılarının devamını dilerim.saygılar.

aydın ustam sitemize hoş geldiniz,sizleri burada görmek çok güzel,gizlihazineler benimde define ile tanışma noktamdır.orada başladı bu heycan ve hobi,sizlerin yanında başladı.can sadak,taşcı,cantar,edee,ozaman hatırladıgım nıckler bunlardı,aydın-28 de sanki hatırlıyorum,aramıza tekrar hoş geldin ustam.inş daim olursunuz inş güzel muhabettlerimiz olur.

hee birde tavukçu ustama özelden virüs olayını açıklarsanız gönlü ferah olur.sanırım şuan sizi yanlış anlıyor.

saygılar sevgiler.

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

slm aydın usta hoşgeldiniz bu virüs davası davos davsı gibi oldu:) nedir bunun amacı anlamdım

aydin-28

Kullanıcı

herkese içtenlikle teşekkür ederim. metin dostum kardeşim vürüs işini açıklamış kene çıkarma işide bana ait olup burada açıklama yapmak biraz abestle iştikal olur o yüzden bunu sonraya erteliyorum.birgün msn dostlugumuz başlarsa o zaman hatırlatın anlatıvereyim.bizler espiriyi sever bolcada yaparız bunu bazıları yanlış algılıyor bu yüzden şimdiden hatırlatayım kalp kırma helede pc ortamında benim tarzım degil en son yapacagım işlerden biridir.espirilerimizden alınan olursa bunu açıkca söylemesinde fayda görüyorum.forma zamanım oldukca katkıda bulunmaya çalışacagım.herkese şimdiden başarı ve huzur dolu form lar dilerim.saygılarla.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

herkese içtenlikle teşekkür ederim. metin dostum kardeşim vürüs işini açıklamış kene çıkarma işide bana ait olup burada açıklama yapmak biraz abestle iştikal olur o yüzden bunu sonraya erteliyorum.birgün msn dostlugumuz başlarsa o zaman hatırlatın anlatıvereyim.bizler espiriyi sever bolcada yaparız bunu bazıları yanlış algılıyor bu yüzden şimdiden hatırlatayım kalp kırma helede pc ortamında benim tarzım degil en son yapacagım işlerden biridir.espirilerimizden alınan olursa bunu açıkca söylemesinde fayda görüyorum.forma zamanım oldukca katkıda bulunmaya çalışacagım.herkese şimdiden başarı ve huzur dolu form lar dilerim.saygılarla.

slm,

aydın ustam espiri ve şakayı bende sever,bende yaparım.bunda darılcak kırılcak bir durum olmamasına özen gösteririm.kırıcı ve üzücü tutumlardan gerektiği kadar uzak dururum.özellıkle bu tür forumlarda sadece erkeklerinde olmadıgını düşünerek kesinlikle argo ve bel altı şaka veya espiri yapmam,yapılmasınıda hoş görmem.bu yüzden kene cıkarma olayını burada anlatmadıgınız için tesekkur ederım.

selametle inş.