Hayırlı Akşamlar Millet

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Site sahibine ikizceli abimize size vede burdaki yorum yapan yapmayan butün kardeşlerimize biz teşekkürü bir borç olarak sayıyoruz.
Buraya hiçbi cihaz makine vs kullanmadan bilgi ile hallettim sayılır.
MezArından tut oda, odalarına kadar.
Herşey tamam sayılır.
Sadece tek eksik beni rahatsız eden varlıkları bu mekandan uzaklaştırmak.
Onu başarabilirsem yer zaten benim gerisi resmiyete kalıyor.
İnş onuda Bi şekilde halledecez biizniALLAH c.c.
Toprağım kısmet te varsa tanışır görüşüp konuşuruz.
Yüce Rabbimiz sizin bizim butun site ahalisinin hakkında hayırlısı ne ise onu nasibu müyesser kılsın biismiALLAH inşaALLAH u Rahman c.c.
Hemşerim böyle giderse yakında lokantayı bana kiralayacan gibime geliyor.☺☺
Baharda inşaALLAH görüşürüz mübarek.
Hadi kal sağlıcakla selametle inşaALLAH.
sevgili kardeşim,
anlatımından tecrübe ile belirlemiş olduğunuz intiba aldığımı söylemek isterim. ama yinede giriş başlangıcından derinliğine ve maden olup olmadığına imkanın varsa bakmanı tavsiye ederim. biraz eski bir tarih izlenimi veriyor. olaki boşaltılmış olur,hiç malzeme konmamış olur değilmi. hayırlı netice alman bizleri ne kadar sevindirtecekse,boşuna emeğinde bir o kadar üzecektir. Mirkut ustamız yakın. bir istişare fena olmaz. selametle inşaallah.

İRON

Kullanıcı
Benimde aklimdan o gecti. :) gerci simdi buryanin lezzeti yaz ayininki gibi degil:D
ALLAH subhanehu ve teala kardesimi hayirli rizikla riziklandirsin muvaffak eylesin INSALLAH u teala. selametle saglicakla kal
Eyvallah mübarek Teşekkürler. Rabbim ölmüşlerinize rahmet, kalanlarada merhamet buyursun inşaALLAH c.c

İRON

Kullanıcı
sevgili kardeşim,
anlatımından tecrübe ile belirlemiş olduğunuz intiba aldığımı söylemek isterim. ama yinede giriş başlangıcından derinliğine ve maden olup olmadığına imkanın varsa bakmanı tavsiye ederim. biraz eski bir tarih izlenimi veriyor. olaki boşaltılmış olur,hiç malzeme konmamış olur değilmi. hayırlı netice alman bizleri ne kadar sevindirtecekse,boşuna emeğinde bir o kadar üzecektir. Mirkut ustamız yakın. bir istişare fena olmaz. selametle inşaallah.
Boşaltılmadığı kanısındayım.
Çünkü malzeme olmayan bi yere diğer varlıklar rahatsızlık vermezler diye düşünüyorum.
Değerli tespiti yapmadım. Lakin aklımdanda geçmiyor değil.
Bu tarlayı belkide 10 yıl sürüp biçmişiz.
Daha yeni iki yıldır farkına vardım.
Tabi bazı figürler yeni yeni gün yüzüne çıkmış.
Çevreye biraz baktığımda ise farklı figürlerin varlığını görüp buranın ne derece değerli olduğunun farkına vardım.
Hatta biraz daha ileriye gideyim öyle tahmin ediyorum ki muhtemelen içerisi lahit barındırıyor diye içime bi his doğuyor.
Rabbimiz hakkımızda hakkınızda hayırlı ne ise onu Murad eylesin inşaALLAH c.c
İstişare herzaman iyi olduğu gibi bide fahri kainat efendimiz (s.a.v) sünnettidir.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler mübarek insan.
Kalın sağlıcakla selametle inşaALLAH.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bana kalanda İnşaallah hakkında hayırlı ve güzel olur,Rabbim gönlüne göre versin;Boş yeri beklemezler doğru söylüyorsun