Hazine işaretleri kod ve sembolleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hazine işaretleri kod ve sembolleri

trajan

Kullanıcı
Cevap: Hazine işaretleri kod ve sembolleri

harika paylaşım elleriniz dert görmesin

sondurak

Kullanıcı

:confused:
ustam bende katolog olarak varmıştı pdf olarak son halini indirdim. Bize yarayan yön veren işaret sayfalarıda var. Haftaya inşallah çevirmesi için arkadaşlara ileteceğim ustam. Çevirildikçe paylaşırım burada isterseniz tabi ustam.

,,Sayın Tatlarlı Ustanın çiçek sanaÇevrimi Yapılmış Paylaşımını Sabırla Bekliyoruzçiçek sana:p:p:p Saygılarımızla Arz Ederizçiçek sana.,,

xenon

Kullanıcı

arkadaşlar bu bilgileri hiç bir sitede bulamazsınız,HDD havaya uçmadan bunuda sizlerle paylaşmaya karar verdim.bu işaretler bence akademik olarakta onaylanmıştır..
bu konudaki işaretler çoktur ve elimdeki pdf dosyasındaki işaretler karışık dizayn edilmiş bende bunları bölümlere ayırmakla uğraşıyorum.örneğin el işaretlerini-yılan-oyma-balık-çivi vs vs. leri ayrı ayrı kategoride toplayıp sunumunuza sunacağım

türkçeye çevirmek,başlı başına emek isteyen bir iş olduğundan dolayı,bunların tümünü türkçeye çevirmeye pek vaktim yok.bu konuyu takip edin türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar buradan alıp türkçeye çevirip tekrar sunuma sunarlarsa çok iyi olur..
not;bu resimleri kopyalayıp türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar öncelikle (google girip) YAKALA proğramını kullanarak ''sadece'' resimleri kesebilirler veya sizin bildiğiniz başka yöntem varsa oda olabilir..

pdf deki bu resimleri YAKALA proğramını kullanarak alabiliyorum,başka türlü resimleri almak mümkün değil..

ustam civi ile ilgili bilgileri net yazma imkanımız varmı acaba şöyledi elimde civi cakılı olan bir çeşme mevcut şuan malum bir konum var burası net sonuca ulaşmadan konuyu açmak istemiyorum konumun dagılmaması ve benim kafamın karışmaması için bu civinin resmini yükleyecegim mesaja ama görsel olarak konuyu işaretli konularda detaylı fotograf ve diger işaretlerle açacagım

Moderatör tarafında düzenlendi:

sondurak

Kullanıcı

:confused:

,,Sayın Tatlarlı Ustanın çiçek sanaÇevrimi Yapılmış Paylaşımını Sabırla Bekliyoruzçiçek sana:p:p:p Saygılarımızla Arz Ederizçiçek sana.,,
,,Sayın Tatlarlı Ustamızaçiçek sana Duyurulur...Paylaşım Adına..

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

eski ingilizcem olsa kitap yazarımda iyice yaşlandık üç beş kelimeyi bile okuyamaz olduk benim tercümeme inanırsanız uçurumda aşağı gitmeniz kesin

Son düzenleme:

alarmala

Kullanıcı

Degerli ustalarım ben bu ise yeni basladım ve bilgilerinize ihtiyacım var sakıncası yoksa paylasırmısınız ben ceviriler yardımıyla tümünü cevirebilirim. Allah'a Emanet olun.

cemil1453

Kullanıcı
resimler iptal site 2 senedir kullanılmıyo galiba

berk özdemir

Kullanıcı
arkadaşlar bu bilgileri hiç bir sitede bulamazsınız,HDD havaya uçmadan bunuda sizlerle paylaşmaya karar verdim.bu işaretler bence akademik olarakta onaylanmıştır..
bu konudaki işaretler çoktur ve elimdeki pdf dosyasındaki işaretler karışık dizayn edilmiş bende bunları bölümlere ayırmakla uğraşıyorum.örneğin el işaretlerini-yılan-oyma-balık-çivi vs vs. leri ayrı ayrı kategoride toplayıp sunumunuza sunacağım

türkçeye çevirmek,başlı başına emek isteyen bir iş olduğundan dolayı,bunların tümünü türkçeye çevirmeye pek vaktim yok.bu konuyu takip edin türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar buradan alıp türkçeye çevirip tekrar sunuma sunarlarsa çok iyi olur..
not;bu resimleri kopyalayıp türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar öncelikle (google girip) YAKALA proğramını kullanarak ''sadece'' resimleri kesebilirler veya sizin bildiğiniz başka yöntem varsa oda olabilir..

pdf deki bu resimleri YAKALA proğramını kullanarak alabiliyorum,başka türlü resimleri almak mümkün değil..

biz resimleri görmüyoruzki