Hazırlanın ! 1964 yılının İSTANBUL'una yolculuğa çıkıyoruz. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hazırlanın ! 1964 yılının İSTANBUL'una yolculuğa çıkıyoruz.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Hazırlanın ! 1964 yılının İSTANBUL'una yolculuğa çıkıyoruz.

sanırım holding adında revizyona gitmek gerkiyor artık. Holding in adı harbici holding değildi ustam. Kana&har idi. Somurtuk

şimdi ise k & l & h holding olarak yolumuza devam edelim. :) valla gerçeği nasıl olurdu onu tahmin edemiyorum ama ben tahminini bile eşsiz mutlu edici buldum.

(alkış) (alkış) (alkış) (alkış)

ayrıca yaren ağam kanas ın dediği gibi şöföre değil, dosta çok gerek var, hem bizimle aynı şeylerle uğraşmayı sevecek, hem dostuğundan abiliğinden şüphe duyulmayacak, hemde hamlığı geçmiş olgun olacak. şirkete hoşgeldin lacivert ustam.

(zaten senin sürdüğün arabaya binilmez, bi dereyi doldururuz senin ihtiyarlıktan gözün yolu falan görmez usta) koptum koptum koptum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Mevlam cümlenizden razı olsun gönlü zengin fikri engin zihni dingin dostlarımızın olması ne güzel elhamdülillah...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ayrıca yaren ağam kanas ın dediği gibi şöföre değil, dosta çok gerek var, hem bizimle aynı şeylerle uğraşmayı sevecek, hem dostuğundan abiliğinden şüphe duyulmayacak, hemde hamlığı geçmiş olgun olacak. şirkete hoşgeldin lacivert ustam.

(zaten senin sürdüğün arabaya binilmez, bi dereyi doldururuz senin ihtiyarlıktan gözün yolu falan görmez usta)

hoş buldukta...:confused: gözlerimi merak etme ortak katarakt vardı aldırdım fıstık gibi oldu çok şükür...silah?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

lacivert usta. şirket arabamızın resmi aşağıda. sen bu arabada arka koltuğa iyi yakışırsın. kanas ustayı da al yanına oturun oturduğunuz yerde. kimseye direksiyon bırakamam. :D :D :D

ortaklarım... hangi rengini alsak acaba? koptum koptum koptum koptum

ben daha gencim bırakda arabanın tadını çıkarıyım ya. tabi vereceniz elime kazmayı küreği. harbici sen kazma salla, bizde direksiyon sallayalım. oh ne güzelmiş yaaa. protesto ne kadar uyanık ya benim ortak. :D

sen arka koltukta aç laptopunu da sitemizde biraz dini konulardan paylaşımlarını yap lacivert usta. mübarek ramazan. biraz bilgimiz artsın.

:p ;)

(alkış) o günlerimiz olurmuki dostum insanın nefsine çok hoş geliyor :( belkidualarınızla ahirette :( lacivert24

Moderatör tarafında düzenlendi:

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın Ustam Beni Unuttunuz herhalde :( bende Kanas Ustamın Mavini olurum Lacivert Ustamında Kapıcısı Olurum koptumArabayı bile siler cilarlardım :confused:Saygılarımla

KANAS_USTA

Admin

gerçek dostluk adına ölürüm hem şöförünüz hem kapıcınız ben olurum gardaşlarım...
ALLAH ım gonlumuze gore versın inşallah.
gri renge hastayım harbicim MEVLA ne ıstemıssek bugune kadar fazlasıyla verdı bakarsın yakında alırız ha ne dersin :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

gerçek dostluk adına ölürüm hem şöförünüz hem kapıcınız ben olurum gardaşlarım...
ALLAH ım gonlumuze gore versın inşallah.
gri renge hastayım harbicim MEVLA ne ıstemıssek bugune kadar fazlasıyla verdı bakarsın yakında alırız ha ne dersin :)

vallahi ne diyim ustam. ALLLLLLAHHHH derim heralde :)

gri rengi de ne yakışır. önümüzdeki Kadir Gecesi dualarıma sizlerle tanışmanın yanına, gri renk olanını da eklesem. miiii ??? :confused:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

S.a. Sayın Ustam Beni Unuttunuz herhalde :( bende Kanas Ustamın Mavini olurum Lacivert Ustamında Kapıcısı Olurum koptumArabayı bile siler cilarlardım :confused:Saygılarımla

ailede, şirkette büyük bir hızla büyüyor. gönül dostları sel oldu akıyor. bu durumda, planda yeni bir revizyon daha yaptım. gri merso'nun arkaya birde bu karavanı taktım. (alkış) koptum (alkış)

tevfik ustam buyursunlar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

sevgili dostlar mevlam vermek istemişki içimize o arzuyu o isteği yaratmış o hevesi vermiş inşAllah diyelim ve ve her zaman hayırlısını isteyelim o neylerse güzel eyler biz kullar imtihan gereği bazen arzu ve isteklerimize nail oluyoruz mevlam bakıyor şükrünü eda ediyormuyuz diye bazen arzu istek ve heveslerimiz de kursağımızda kalıyor hüzünleniyoruz iç çekiyoruz mevlam sabrımızı ölçüyor isyan ediyormuyuz ona asi oluyormuyuz diye mevlam cümlemizi korusun zenginlik öyle karşıdan göründüğü gibi veya hayalini kurduğumuz huzur ve refah ortamı değil bilakis nefsani arzuların kibrin alabildiğine palazlandığı her imkana sahip olmanın verdiği güç ve kudreti ALLAH u tealanın hoşnut olacağı istikamette sevk ve idare etmek hiçte kolay bir şey değildir hani hep dua ederiz azdırmayan zenginlik ver azıp sapıtanlardan etme bizi diye dualarımıza devam edelim inşAllah mevlam cümlemize cümlenize hayırlı uzun ömürler versin ağzımızın tadını bozmasın zenginlik verecekse hakkımızda hayırlı olacaksa versin fakirlik murad etmişse hamt edenlerden sabredenlerden eylesin unutmamak lazım ''zor soruların puanları yüksek olur'' vakit zaman geldiğinde ise emanetini şehadetle müjdelerle alsın inşAllah...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

lacivert kardeşim
biz dostumuzu en az bizim kadar eşdeğer bir statüde görmek isteriz
aksi halde o mevkiyide is:Dtemeyiz makamıda kardeşim.
ALLAH yar ve yardımcımız olsun inşallah.
Kanas ustam
Lacivert abi ile benim
Ruhumda amalelik var:D
Irgatlık olmazsa biz
Rahat edemeyiz:D