Her Derde Deva Formul... | Define işaretleri ve anlamları

Her Derde Deva Formul...

wolf_52

Kullanıcı
kalp damar hastalığı
BUNU YILDA BİR KEZ MUTLAKA YAPIN

Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediyor. Limon suyu ve sarımsakla yapılan karışım, damar sertlikleri, damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ve tansiyon gibi sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırıyor.

Türkiye'deki bazı doktorlar da hastalarına bu formülü öneriyor.

*

EVİNİZDE KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ

- 2 Litre hiç su katılmamış sıkılmış limon suyu

- 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak (Mümkünse Anadolu'da yetiştirilmiş ithal olmayan sarımsaklardan)

- Ağzı sıkı kapanan koyu renkli bir kavanoz (2 litrelik pet şişeler de kullanılabilir)

*

HAZIRLANIŞI

2 Litrelik kavanoz ya da pet şişeyi dolduracak kadar limon satın alın. Limonların suyunu iyice sıkıp şişeye doldurun. Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatın. 25 gün boyunca normal ılık bir yerde tutun ve her gün birkaç kez çalkalayın. Yaklaşık 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini göreceksiniz.

25 gün sonra hazır hale gelen karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı için. Bunu hergün düzenli olarak ve mümkünse aynı saatte yapın. Bu karışımın içine asla başka bir madde (şeker, tuz, tatlandırıcı vs. katmayın)

*

YÜZDE 100 KANITLANMIŞ FAYDALARI

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu**önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasin yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önleyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Güzel paylaşım eline sağlık ustam ben bu terkibi yaptım biraz içmekte zorlandım ama sonra bozulma yaptı neden anlamadım pet şişeye koymuştum siyah ışık almayan poşet içinde muhafaza etmeye çalıştım ama olmadı..:(

kazanova

Kullanıcı
usta elinize sağlık 5 yıl önce bir arkadaş kullandı faydasını gördü 21 gün karanlık yerde bırakmıştı dediğiniz gibi hergün çalkalanması lazım saygılarımla.

wolf_52

Kullanıcı
Güzel paylaşım eline sağlık ustam ben bu terkibi yaptım biraz içmekte zorlandım ama sonra bozulma yaptı neden anlamadım pet şişeye koymuştum siyah ışık almayan poşet içinde muhafaza etmeye çalıştım ama olmadı..:(
geçmiş olsun ustam .. limon da doğal asit kuvetli hemde bence pet şişe bozmuş olmalı neticede kimyasal atık.. cam şişe en en uygun olanı.. yada içi sırlı küp... doğal olması gerek... misal şarp yüz yılar boyu küpde durabilyor bozulmadan... bride böyle denyin usatm tez şifalar .. inşalllah..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
geçmiş olsun ustam .. limon da doğal asit kuvetli hemde bence pet şişe bozmuş olmalı neticede kimyasal atık.. cam şişe en en uygun olanı.. yada içi sırlı küp... doğal olması gerek... misal şarp yüz yılar boyu küpde durabilyor bozulmadan... bride böyle denyin usatm tez şifalar .. inşalllah..

Sağolasın ustam hasta olduğumdan değil çok şükür bedenimize bir kıyağımız olsun dedik beceremedik :D ama yılmadım yine yapacam...

TEVFiK

Vip Üye
S.a. bende yapacağım ama benim tam olarak anlıyamadığım
bu 2 litreyi dolduracak kadar limonu sıktık 40 diş sarmısaklarıda koyduk bu yapılan limon suyu bittikten sonra tekrar yapacakmıyım:rolleyes: şayet böyleyse ben battım demektir çünkü 2 litrelik bir şişeyi doldurabilmem için 1 kasa limon satın almam lazım

ersan

Admin
S.a. bende yapacağım ama benim tam olarak anlıyamadığım
bu 2 litreyi dolduracak kadar limonu sıktık 40 diş sarmısaklarıda koyduk bu yapılan limon suyu bittikten sonra tekrar yapacakmıyım:rolleyes:
ustam gecenler ayne bu receteyi adanadan mustafa abi de baseti anem ve babam kalip ratsizli var aneme ben yaptim samsak deye hic bir sey kalmadi sisenin icinde bu limon suyun icinde erimis .

TEVFiK

Vip Üye
ustam gecenler ayne bu receteyi adanadan mustafa abi de baseti anem ve babam kalip ratsizli var aneme ben yaptim samsak deye hic bir sey kalmadi sisenin icinde bu limon suyun icinde erimis .
vallahi bu receteye benzer Bulgaristanlı bir ustam bana tarifte bulunmuştu ;) bu sefer ben yapacak belkide bende çalışmayan bu çubuklarda (ağla) bende çalışır umarım :rolleyes: