Herkese Selam Olsun Ilginç Mağara | Define işaretleri ve anlamları

Herkese Selam Olsun Ilginç Mağara

ne olabilir orda

• tılsımmı var

Oy: 1 100.0%
  • engelemek içinmi yapıyorlar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

malatyalı44

Kullanıcı
geçen sene malatyada bir magraya girdim yaklaşık 5 metre ilerde üst kata çıkan basamaklr gördüm tam çıkmaya çalışırken sineklerin saldırısına ugrayık hemen kendimi dışarı attım ist bula döndüğümde bu konuyu çok sevdiğim bir hocaya anlattım oda bidaha girersenarı kıyafeti giymemi söyledi ondan ayrılırken kendi kendimee sordum sineklen arı kıyafetin ne alakası var diye neyse geçen ay bidaha o magraya girdim etrafa baktığımda herşey sakindi ne zaman basamaklara ayağımı attımsa bu sefer arıların saldırısına uğradım ilginç olan bana zarar vermedileretrafıgirişten 5metre yukarda kare ve üçgen şeklinde 2 pencere var yorumlarınızı ve ne yapmam gerekiyorsaygmda dolaşıp durdular dışarı çıkıp eve giddigimde hocanın arı kıyafeti giymemi ve arıların olucagını nerden bildi burasıçok yükset bi tepede bulunuyor saygılar herkese

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hoş geldin malatyalı kardeşim hayırlı forumlar olması dileğiyle inşAllah...
anlattığınız hikaye çok ilginç demekki tılısımlı bir yer burası hakkında yine o müracat ettiğiniz hoca size yardımcı olabilir diye düşünüyorum...

malatyalı44

Kullanıcı
benim yigenler ufakken buraya girmişler 2odası varmış odanın birinde yerlerde çanak çömlek ocak bide odanın tam ortasında şimdiki zamanda kullanılan duşakabine benzer şekil varmış duvarda resimler görmüşler çocuk oldukları için ne olduklarını bilmiyorlardı niyetleridi kötü olmadığı için hiç birşeylen karşılaşmamışlar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanımıza hoş geldin @malatyalı44
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Konu başlığı konu içeriği ile ilgili olmalıdır
Gerekli düzenlemeyi yaptım
İyi forumlar dilerim hemşerim
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
A.selam. hos gekdin malatyali kardesim. Bahsettigiz yer magara yasam bulgularini yerlesme yerini veriyor. Anlamadigim sinekler... Genel olarak bakilirsa resim isteyecegiz sizden ve daha detayli bilgi. Ona gore devam ederiz ins.