Hesabım çalınmış olabilir mi? (Hesabima ulasamiyorum) | Define işaretleri ve anlamları

Hesabım çalınmış olabilir mi? (Hesabima ulasamiyorum)

sessiz fırtına61

Kullanıcı
Yasaklı
Diğer hesabımı hxngi ..... çaldı yada burdan kaydımı sildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Evvela edebi muhaşeret tavrınızla hitapta bulunun. Kim sizin isminizi ne yapsın. Sovyet veya nato kurucusuna mı ait bu isim. Pers Babil veya Roma ‘dan gelen gizli bi hanedanlık mı? Spam üyelik açarsanız sistem bunu gösterir ve kural gereği normalde ikiside süresiz banlanması gerekirken biz birini banlarız. Hesabınıza erişemiyor olmanız çalındığı anlamına gelmez. Bu nasıl bir ithamdır. Bir de böyle durumda konu açılmaz. Bilakis konu yöneticilere özel mesaj veya mail yolu ile uygun bir dille bildirilir gereken de neyse yapılır. Şimdi çalınan nickinizi söyleyinde bir bakalım kimdeymiş kim kullanmış. Şayet öyle birşey söz konusu değilse size üslubunuzla beraber adab-ı iade ile birlikte uzaklaştırma vereceğim. Selametle 🤨🤚

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
arkadaşım sen her kimsen yazından dolayı o an seni banlamam gerekiyordu cevap vermen için 24 saat bekledim geldin sorulara bile vevap vermeye tenezül etmedin gittin birdaha birşey yazarken diline hakim ol ve sormak istediğin ne varsa kibarca sor kurallar gereği küfürlü yazından dolayı seni süresiz banlıyorum

Kader25

Admin
arkadaşım sen her kimsen yazından dolayı o an seni banlamam gerekiyordu cevap vermen için 24 saat bekledim geldin sorulara bile vevap vermeye tenezül etmedin gittin birdaha birşey yazarken diline hakim ol ve sormak istediğin ne varsa kibarca sor kurallar gereği küfürlü yazından dolayı seni süresiz banlıyorum
Kufur yazanin ne kendisine ne bize faydasi olmaz. Onlardan alacagimiz birsey yok.
Hic gelmeseler sitemize cok iyi olur.
Edebi olmayanin hicbirseyi olmaz.
Atalarimiz bosuna dememis:
EDEB YÂ HÛ.