Hilal Ve Üç Oyma | Define işaretleri ve anlamları

Hilal Ve Üç Oyma

defineci11

Kullanıcı
Merhabalar ustalarım yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Dere kenarında büyük bir kayada hilal var.aşağıdaki resimlerde yüklüyorum.

Ustalarim bu hilalin ağız yönüne doğru gittim oklada gösterdim. Ve biraz ilerde üç oyma ve hemen yanında kapak gibi bişey gördüm. Tabi yanıliyor olabilir.onlarında resmini yüklüyorum.

Ustalarim bu okun ucunda aşağıdaki oyma ve kapı var.

Ustalarim bu oymalarin derinliği 1.5 mtre civarında. Ustalarım bu oyma nin hemen yanında ok yönünde aşağıdaki kapı olabilecek ilginç bir şekil var.

Ustalarim değerli yorumlarınızı bekliyorum

feylezof

Kullanıcı
1.5 mt derinlik düşündürücü, yol çalışmasından kalan patlatılmamış kompresör deliklerini andırıyor.Hilal dediğinizde cok net ve belirgin gelmedi bana,bekle ustalarda bir görsünler...

defineci11

Kullanıcı
1.5 mt derinlik düşündürücü, yol çalışmasından kalan patlatılmamış kompresör deliklerini andırıyor.Hilal dediğinizde cok net ve belirgin gelmedi bana,bekle ustalarda bir görsünler...
Ustam yol derenin diğer tarafında ve oymalarin yolla ilgisi yok bnce birde oymalar çok eski görünüyor yeni değil o mağara kapağına benzettgm bir şekilde var yanında yinede teşekkür ustalar d bakarsa netlesir

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
İşaretler çok net değil..
İkinci fotoda daire içinde gösterbiğin yerde eger benzetme değilse küçük bir çarpı var buda son nokta demektir.. hayırlısı...

defineci11

Kullanıcı
İşaretler çok net değil..
İkinci fotoda daire içinde gösterbiğin yerde eger benzetme değilse küçük bir çarpı var buda son nokta demektir.. hayırlısı...
Teşekkürler ustam yalnız oyuklar ve kapı girişi gibi taş da dikkatimi çekti