Hoşçakalın | Define işaretleri ve anlamları

Hoşçakalın

METİN

Kullanıcı
Değerli define mekani stesi üye
Arkadaşlarım uzun beraberligimizin ardindan ayrılık zamanı geldi herseyin bir başlangıcı birde sonu vardır
Bundan böyle define işlerini askıya aldım ALLAH herkezin
gönlüne göre versin HOSCAKALIN steye arada bir girer konuları takip ederim

SEVALİ

Kullanıcı
Arkadaşlarım uzun beraberligimizin ardindan ayrılık zamanı geldi herseyin bir başlangıcı birde sonu vardır

Değerli bir büyüğümüz olarak ayrılmana tabiki üzüldüm.
Kararınızada saygı duymak tan başka bir düşüncem zaten olamaz.
Yolunuz açık olsun.
Hakkınızı helal ediniz.

saidzeyd

Kullanıcı
Metin Usta sizin çubuklar hakkındaki radikal görüşlerinizi okudum abi senden ricam çubuklar Konusunda bildiklerini bizimle tüm detayları ile paylaşman eğer bu ricamı kırmaz isen memnun olurum ha cevaplasanda cevaplamasanda Allah senden ve diğer tüm Ustalardan razı olsun Allah yolunu açık etsin herşey kaderince olsun Mevlam yar ve yardımcın olsun Allaha emanet

malatyalı44

Kullanıcı
gidmeden şu benim yaptıgım çelik çubuklara ne magzeme koymam gerektiginide söylesen sevinirim allaha emanet ol kardeşim

METİN

Kullanıcı
MALATYALİ çelik cubuk kullanma
Define de biseylere muaffak olmak istiyorsan beni dinle ve princten ayrılma. Çubuk konusunda sizlere
Değerli tiyolar vericem tiyolari değerlendirmesini bilenler ilktalacagi nesne tek para sonrası kendiliğinden gelir. Gider ayak birilerine hayrim dokunsun

saidzeyd

Kullanıcı
MALATYALİ çelik cubuk kullanma
Define de biseylere muaffak olmak istiyorsan beni dinle ve princten ayrılma. Çubuk konusunda sizlere
Değerli tiyolar vericem tiyolari değerlendirmesini bilenler ilktalacagi nesne tek para sonrası kendiliğinden gelir. Gider ayak birilerine hayrim dokunsun
Metin Abi senin çubuk bilgine bizim gibi arkadaşların çok ihtiyacı var.Bilgi senin Abi ister paylaşırsın nice insanın hayır duasını alırsın ister paylaşmaz kendi zihninde saklarsın her ikisinden hangisi daha hayırlı ise Abi sen onu yap mutlaka karşılığını görürsün Allah'a emanet
abi şimdi ben sana bazı sorular sorsam olurmu?
*pirinç kaynak teli mi? yoksa saf pirinç mi?
*maden ayrımını nasıl yaparız?
*minarel eleme işini hangi yöntem ile yapmalıyız?
*çubuklar boş mu dolu mu olmalı?
*boşlukta hangi çubukları kullanmalıyız?
*uzaktan boşluğu gören bir çubuk varmı varsa nasıl yapmalıyız?
*en önemliside abi nokta tesbitini nasıl yapmalıyız?
*

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
öncelikle şu hususu bildireyim, ustamız ayrılma kararı almış, konu cubuk konusuna dönmüş,sizce etik bir duruşmu bu ?
lütfen doğru bölümde istek ve taleplerinizi belirtin.Anlayışınız için tesekkur ederım.

değerli Metin abim, ayrılma kararına üzüldüm, lakin daha evveldende bu konuda düşüncelerini belirtmiştin, demekki gercekten bu kararı uygulamaya karar verdin.
ben bana yön veren bana akıl veren bana fikir veren bir abimi kayıp etmek istemem, buna göre tamamen bırakman taraftarı değilim.
yanlış olan yerleri doğrular ile düzeltmek herdaim doğru olan davranıştır. herkes kendi fikrini söylerse kimse kimseyi kırmaz üzmez.
değerli abim, sen doğru olanı bilirsin, burası hepimizin,
sevgilerimle.