Idda Ediyorum Eşkiya Işareti | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Idda Ediyorum Eşkiya Işareti

gıral

Vip Üye
Erdem usta buson resim işaret ettiğin yerin hemen karşısı

gıral

Vip Üye
@Erdem ustam son iki resim de merdiveni anımsatan bişelervar işaret ettiğin yerin hemen üzeri acaba bunlarda başkabi gömünün işaretimi yoksaaynı mevzumudur

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
@Erdem ustam son iki resim de merdiveni anımsatan bişelervar işaret ettiğin yerin hemen üzeri acaba bunlarda başkabi gömünün işaretimi yoksaaynı mevzumudur
Valla ustam ne yalan söyleyim tüm resimlerini incelemedim,yorum yaptığım resimlerde ise göze batıyor zaten,Artık açmak nasip olduğunda anlayacaksın

gıral

Vip Üye
Valla ustam ne yalan söyleyim tüm resimlerini incelemedim,yorum yaptığım resimlerde ise göze batıyor zaten,Artık açmak nasip olduğunda anlayacaksın
Eyvallah ustam sağolasın nasipte nevarsa artık hayırlısı

esrarengiz2828

Kullanıcı
Şelalenin üstünden dereyi akar vaziyette resimleyebilirmisin dikkat edilecek yerleri görelim burda OMEGA yapan ve çatal yapan değirmen mağara ve tepecik varsa bakılması ezzemdir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gıral

Vip Üye
Şelalenin üstünden dereyi akar vaziyette resimleyebilirmisin dikkat edilecek yerleri görelim burda OMEGA yapan ve çatal yapan değirmen mağara ve tepecik varsa bakılması ezzemdir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Usta şuan elimde resimyok gidince İnşallah resimlerim buranın üsttarafında bi şellale daha var tahminim otuz metre üstte o şellalede bunungibi küçük fakat üzerine büyükbikaya çakılmış gibi köprü yapmış ama otaşı oraya koymuşlar ustam üstten düşmüşgibi görünüyorsada koymayani çook yukarısında büyükbi şellale dahavar oşellaye gitmeden patikayol ile kurudere vebu suludere çatak yapıyor tambu çatakta uzaktan bakınca merdiven beliriyor üçdört basamak çıktığıyer ufakbi tepelik

gıral

Vip Üye
Burdan aşağısı düz denenecek kadar yani kıvrımsız aşağı devam ediyor usta