Ikinci bölge resimleri

defineciyasin

Kullanıcı
Cevap: Ikinci bölge resimleri

Kaya kendi kendine dokuluyor. Ama bolede dokulmezki.

Sarpedon

Kullanıcı

Şimdi şöyle bir soru yönelteyim. Kuruyan şelale bu oyulmuş kayayı kamuflemi ediyormuş zamanında?

defineciyasin

Kullanıcı

Bolu usta selalenin altinda kaliyo fakat bu zamanla kendilinden dokulmus. Ama neden sad3ce burasi dokulmus.

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

arkadaslar ne dersiniz sizce mezar oyulacak bir kaya cinsine benziyormu? bence oraya mezar oyulacak bir kaya çeşidi degil,zaten bu tip kayalara işaret pek yapılmaz zamanla dodaga tahrip olacagını bildikleri icin...onun icin daha temkinli yaklasmak lazım bosa giden emegede maddi kayıplarada yazık...
sen daha yenı başladıgın belli bu define işine acılmış yerlerı sen bir incele bu kayalar yıne saglam daha ne dökülen kayalara mezar yapıyorlarkı aklın durur.yapılan yorumlarıda gölgeleme fikrini de geç

bydark

Kullanıcı

sen daha yenı başladıgın belli bu define işine acılmış yerlerı sen bir incele bu kayalar yıne saglam daha ne dökülen kayalara mezar yapıyorlarkı aklın durur.yapılan yorumlarıda gölgeleme fikrini de geç

yeni başladım süpheci kardesim ögrenmek istiyorum,sen yerini goster arkadaslar calıssınlar ozaman bizde nefesimizi tüketmeyelim bos yere,bir ikinciside fotografı yukleyen kardeslerimiz kendiside ben yazdıktan sonra kaya kendiliginden dökülmüş diye not eklemisler sanırım okumadınız sizde,ama en önemliside madem tecrubelisiniz,ögretinde vatandasımızda sebeplensin...

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

yeni başladım süpheci kardesim ögrenmek istiyorum,sen yerini goster arkadaslar calıssınlar ozaman bizde nefesimizi tüketmeyelim bos yere,bir ikinciside fotografı yukleyen kardeslerimiz kendiside ben yazdıktan sonra kaya kendiliginden dökülmüş diye not eklemisler sanırım okumadınız sizde,ama en önemliside madem tecrubelisiniz,ögretinde vatandasımızda sebeplensin...
ögretiyorum sen içini rahat tut nokta yerınıde verdım işe başlayabilir yasal yoldan
merak edyorum bu kaya madem dökülüyorsa tavandaki yer neden dökülmemiş ve ben işarete göre konusurum öle şekle şemale göre degil misal 9.fotoya bir göz at yaşli adamın dirseginin hızasındaki işareti sende görecen

Son düzenleme:

defineciyasin

Kullanıcı

Emeginize saglik ustalar ikinizde haklisiniz fakat cok dokuluyor kaya yani sadece bir kazmayla girilebilir ama ilginc olan ustu niye dokulmuyor baska yerler neden dokulmuyor. Bi bilen ile gitmek lazim.

bydark

Kullanıcı

süpheci kardes sen oraya mezar diyebiliyorsun cok emin olaraktan saygı duyuyorum,ben senin gibi dusunmuyorum,anıt olarak yapılan oyulan bir yer oldugunu dusunmus olsak sence öyle bir anıtta ne kadar figur ne kadar oymalar olması lazım dı? anıt olmadıgıda kesin,işaretler tarih boyunca hiç bir zaman öyle dökulen yok olan kayalara işlenmemiştir varsa bile cok nadirdir ben rastlamadım varsa sizin rastladıgınız bizide bilgilendirirsen memnun olurum,