Ikinci bölge resimleri

defineciyasin

Kullanıcı
Cevap: Ikinci bölge resimleri

Valla yer supeli bosluk testi yapicaz bakalim ne cikacak.

Sarpedon

Kullanıcı

Kaya kendi kendine dökülüyorsa neden simetrik bir şekilde dökülmüş. Şelale burayı böyle oyamaz. Orantılı bir şekil var kayada. Birileri orda bir halt çevirmiş. zula etmişler bir şeyleri. Anıt mezara gelince. Arkadaş haklıdır. Anıt mezarları dandik yerlere oymazlar.

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

süpheci kardes sen oraya mezar diyebiliyorsun cok emin olaraktan saygı duyuyorum,ben senin gibi dusunmuyorum,anıt olarak yapılan oyulan bir yer oldugunu dusunmus olsak sence öyle bir anıtta ne kadar figur ne kadar oymalar olması lazım dı? anıt olmadıgıda kesin,işaretler tarih boyunca hiç bir zaman öyle dökulen yok olan kayalara işlenmemiştir varsa bile cok nadirdir ben rastlamadım varsa sizin rastladıgınız bizide bilgilendirirsen memnun olurum,
ben bu yer için mezar demedim dikkatli oku brdak sen işareti görmedin herhalde o işaret mezarımı anlatır:)

ummadık yerlere adamlar mal koyuyorlar zamanı geldiginde belki sende görürsün öle yerler

bydark

Kullanıcı

ben bu yer için mezar demedim dikkatli oku brdak sen işareti görmedin herhalde o işaret mezarımı anlatır:)

ummadık yerlere adamlar mal koyuyorlar zamanı geldiginde belki sende görürsün öle yerler

züpeci birincisi sen hala isaretten bahsediyorsun benim fikrimce isaretle alakası yok,,ikincisi kimin ne kadar mal gördugunu Allah bilir o konuları burda seninle tartısacak degilim,amacın birilerine faydalı olmaksa bildigin kadarını aktar baskalarının fikrinede saygı duy,insanların emeklerini bosa harcatma emin olmadıgın konuda surayı kaz burayı kaz demek uzaktan kolay,yaslı amcanın ortasını kaz diyorsun adamcagızlara,isaretten bahsediyorsun ne isaretiymis ne anlama geliyormus anlat herkes ögrensin,yaslı amcanın ordan ne kadar kazacaklarınıda söyle adamları dagları deldirmek kolay tabi,olmadı yanlıs yeri kazdınız olmadı hafif sagdaydı yok olmadı eksik metre kazdınız sonrada pırrr....benim ilk yazdıgım konuda kendi kanaatimi söyledim bana göre dogal dedim,secim onların isterse ruhsat alsın dagı devirsin benim kazancım mı var beklentimmi var,yada bi seyler gördumde orada benmi calısacagım,, susayım sukut edeyim dedim ama sözlerin cok itici kusura bakma....

KANAS_USTA

Admin

bydark arkadaşım serzenişinde yerden göğe kadar haklı.

şüpheci, yazılarında faydalı olmaktan ziyade çoğunlukla bir başkasının ifadelerini eleştiriyorsun, lütfen konu sahibine faydalı olabilecek bir bilgin tecrüben var ise paylaş ordan burdan alıntı yaparak kimseyi yorum yazmaktan ziyade farklı mercilere çekme !

bydark kardeşimiz oldukça sabırlı ve efendi bir tavırla yazmış helal olsun diyorum, kimse kimseyi çekmek zorunda olmadığı gibi şahsen ben arkadaşımızın yerinde olsam bu denli tahammül gösteremezdim.

onun için seni direkt konu odaklı yazmaya yorumlara eleştirel yaklaşmamaya davet ediyorum lütfen bir daha tekrarı olmasın gereği yapılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

züpeci birincisi sen hala isaretten bahsediyorsun benim fikrimce isaretle alakası yok,,ikincisi kimin ne kadar mal gördugunu Allah bilir o konuları burda seninle tartısacak degilim,amacın birilerine faydalı olmaksa bildigin kadarını aktar baskalarının fikrinede saygı duy,insanların emeklerini bosa harcatma emin olmadıgın konuda surayı kaz burayı kaz demek uzaktan kolay,yaslı amcanın ortasını kaz diyorsun adamcagızlara,isaretten bahsediyorsun ne isaretiymis ne anlama geliyormus anlat herkes ögrensin,yaslı amcanın ordan ne kadar kazacaklarınıda söyle adamları dagları deldirmek kolay tabi,olmadı yanlıs yeri kazdınız olmadı hafif sagdaydı yok olmadı eksik metre kazdınız sonrada pırrr....benim ilk yazdıgım konuda kendi kanaatimi söyledim bana göre dogal dedim,secim onların isterse ruhsat alsın dagı devirsin benim kazancım mı var beklentimmi var,yada bi seyler gördumde orada benmi calısacagım,, susayım sukut edeyim dedim ama sözlerin cok itici kusura bakma....
daha orada ne işaretın oldugundan bı habersın brdak daha sana neyı anlatayımkı.boşuna kımseyı boş yerlere kurek attırmadık brdak kendınızle karıştırmayın beni konu sahıbı gereken ızını alsın ona allahın ıznıyle malı elıne aldırırırm çok zor degıl bu işler yeterkı kendıne guvenı olsun
öle başkaları gıbı boşa kurek attrmadık bugune kadar mılletten foto ısteyıpte kuyrugunu kıstırıp kaçanları çok gördum
allaha çok şükür bırınden foto isteyıpte arazı olmadım
ben bu sıtede işaret ögretmeye gelmedım mılleti sitelerdde boş boş dolaştırmamaya geldım toprakta duracagına ceplerınde dursun

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

bydark arkadaşım serzenişinde yerden göğe kadar haklı.

şüpheci, yazılarında faydalı olmaktan ziyade çoğunlukla bir başkasının ifadelerini eleştiriyorsun, lütfen konu sahibine faydalı olabilecek bir bilgin tecrüben var ise paylaş ordan burdan alıntı yaparak kimseyi yorum yazmaktan ziyade farklı mercilere çekme !

bydark kardeşimiz oldukça sabırlı ve efendi bir tavırla yazmış helal olsun diyorum, kimse kimseyi çekmek zorunda olmadığı gibi şahsen ben arkadaşımızın yerinde olsam bu denli tahammül gösteremezdim.

onun için seni direkt konu odaklı yazmaya yorumlara eleştirel yaklaşmamaya davet ediyorum lütfen bir daha tekrarı olmasın gereği yapılır.
kanas burda kımsenın kımseyı çekme gıbı bır lüksü yok bana faydalı olmuyorsun dıyorsun ben mıllete hıkaye anlatmam nokta verırım kazarlarsa ne ala gerısı benı baglamaz fakat yapılan bır yorumu gölgelemeye yeltenen bırınıde uyarırım brdak öle yaptı bende uyardım
tecrubem olmasa kımseye nokta yer vermem kanas brdak söledıgım gıbı yıne tekrarlıyım ben bu sıtede mıllete işaret ögreticiligi yapmaya gelmedim nokta yer verırım konu sahıbıde geregını yapar
kanas tehtıt ederek konuşma saygılı olkı saygı göresin

KANAS_USTA

Admin

İlginç bir kişilik ALLAH akıl fikir versin ıslah olur inşallah...
Bu ve buna benzer incir çekirdeğini doldurmayacak içi boş laflar edip birde yağ gibi suyun yüzüne çıkan kendi öz eleştirisini yapmayacak kadar cahil kişilere bu sitede yer yok. Kimse kimsenin bizlerin huzurunu bozmaya hakkı yok sitemizdede yeri yok.

savaş

Kullanıcı

o işaret o bölgenin kaya mezarliğı olduğunu gösterir. 200 metre alana yayılmiş.

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

ugraşmaya değmez yer başka yerlerle ugraş