Ikizceli Usta Hoş Geldin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hoş bulduk değerli dostlar.elinize gönlünüze sağlık.
bozkurt kardeşim, bu sitemizin haylazını ,yokluğumda,biraz uslandırırsın diye düşünüyordum.
maşaallah gemi azıya almış,durdurabilene aşk olsun.:D
başına ak sakallılar kadar rahmet yağar inşaallah.
wolfa güvenim sonsuz . tek başına olsa bile bir kaç aliyle veli bir yere gelse yine fovarimdir.:p haberi olsun.

wolf_52

Kullanıcı
hoş bulduk değerli dostlar.elinize gönlünüze sağlık.
bozkurt kardeşim, bu sitemizin haylazını ,yokluğumda,biraz uslandırırsın diye düşünüyordum.
maşaallah gemi azıya almış,durdurabilene aşk olsun.:D
başına ak sakallılar kadar rahmet yağar inşaallah.
wolfa güvenim sonsuz . tek başına olsa bile bir kaç aliyle veli bir yere gelse yine fovarimdir.:p haberi olsun.
allah razı olsun ustam muballa etdinz teşk, bir hayli uzun soluklu yokdunz,özledik ustam, gerçi bende yeni geldim saylır, fındıkda işci sornu vardı bizde,de her yerde olduğu gibi, bu sene çok yordu benii, neyse şükrolsun rabbime güç kuvetimz yerimzde üstüesinden geldik, rabbim tekarrına kavuşdursun inşallah...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH razı olsun LACİVERT hocam.çok teşekkür ederim.
WOLF USTA , PEHLİVANLAR, peşrev nasıl atıyorsa, bizde belki tırsar diye ayni taktiği yapmaya çalışıyoruz. :D tereciye tere satılmaz derler ya ,nasretti hoca misali ya tutarsa diyoruz. ne yapalım teslimmi olalım.
bu sene işçi sıkıntısını yaşayanlar oldu. ürün kaliteli olmasa da bereketliydi. Mevlaya şükür.
BEN kendi adıma çok yoruldum. bilhassa harmanda. siteye bile kendimi zorlayarak giriyorum.
RABBİME binlerce şükürler olsunki,biz günahkar kullarına hak etmediğimiz kadar bol rızık verdi ve bir şekilde lütfuyla bitirmemizi nasip etti.

wolf_52

Kullanıcı
ALLAH razı olsun LACİVERT hocam.çok teşekkür ederim.
WOLF USTA , PEHLİVANLAR, peşrev nasıl atıyorsa, bizde belki tırsar diye ayni taktiği yapmaya çalışıyoruz. :D tereciye tere satılmaz derler ya ,nasretti hoca misali ya tutarsa diyoruz. ne yapalım teslimmi olalım.
bu sene işçi sıkıntısını yaşayanlar oldu. ürün kaliteli olmasa da bereketliydi. Mevlaya şükür.
BEN kendi adıma çok yoruldum. bilhassa harmanda. siteye bile kendimi zorlayarak giriyorum.
RABBİME binlerce şükürler olsunki,biz günahkar kullarına hak etmediğimiz kadar bol rızık verdi ve bir şekilde lütfuyla bitirmemizi nasip etti.
:(:pestafurullah ustam ne hadime size tere satmak,çok şükür rabbime sağlıklı huzurlu ağız tadıyla yemeyi nasip etsin....