Vefat - İkizceli ustamızın vefatı | Define işaretleri ve anlamları

Vefat İkizceli ustamızın vefatı

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sitemizde yazılarını hemen herkesin okuduğu ve sevilen bir dostumuz olan İkizceli ustamızın vefatını Kızı Gülşah kardeşimiz aracılığı ile öğrendim.
İkizceli ustamızın mekanı cennet olsun, rabbim ahirette yardımcısı olsun. Kızının bir isteği var, İkizceli ustamıza ait video resim tarzı ona ait dökümanları olan Gülşah kardeşimize yollasın veya bu konu altında paylaşsın lütfen.

balkaya34

Kullanıcı
Sitemizde yazılarını hemen herkesin okuduğu ve sevilen bir dostumuz olan İkizceli ustamızın vefatını Kızı Gülşah kardeşimiz aracılığı ile öğrendim.
İkizceli ustamızın mekanı cennet olsun, rabbim ahirette yardımcısı olsun. Kızının bir isteği var, İkizceli ustamıza ait video resim tarzı ona ait dökümanları olan Gülşah kardeşimize yollasın veya bu konu altında paylaşsın lütfen.
Merhuma ALLAH rahmet eylesin,

MAVRAN

Super Moderatör
Hani derler ya bazen kalem durur, kelam biter, sözün son noktasına gelmiş gibi olur ya insan. Bir avuç kum alırsın yerden kalkarsın ve parmaklarının arasından akıp gider.
Dostlarım sevdiklerim değer verdiklerim birer birer kayıp gidiyor yıldız gibi. (Aliveli) Rüştü kardeşimin Candan Ustamın acısını unutmadan İsmail ( İkizceli) Abimin vefat haberini almak beni çok derinden etkiledi.
Rabb'im Rahmet eylesin Mekanı Cennet Makamı âli olur inşaallah.
Ankara'da ziyaretine gidip kahvesini içtik yemeğini yedik gönlümüz ısındı, inşellah Rabb'im mahşerde Efendimizin sancağı altında birleştirir.
Seni özleyeceğiz sevgili İKİZCELİ Ustam.
Elimde Abimle olan evrak sadece bu resim vardı, paylaşayım dedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-21-22-20-37-18.jpg
    Screenshot_2023-10-21-22-20-37-18.jpg
    200.7 KB · Görüntüleme: 57