Ilginc Bir Olay | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ilginc Bir Olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mirkut

Vip Üye
Hele sukur ustam sonunda fikriniz degisti. Ozelden yazan kardeslerde varsa olayi bastan drgerlendirmeleri yararlarina olur.
Bir koyde durumu eline gecen paralarla kotun keci alan bir coban varmis. Bitileri atiyorum bir yil once gelip bir kayanin altina sahte para komuyorlar. Sonra adamlar cobana yanasip, arastirdik bu bolgede durumu iyi olmayan ve saglam adam olarak seni gorduk. Filan yerde gomumuz var onuda seninle cikaralim dedik. Cobanda olur diyerek birlikte cikariyorlar cobanda bunlara ihanet etmiyor. Diyorlarki cikardigimiz altinlar sende kalsin sen bize koyunlarini sat para ayarla bizde gidip adam getirelim yurt disindan bunlari paraya cevirelim zaten senin verdigin paraya ihanetde edemeyiz cunki define sende. Cobanda dogru diyor hayvanlarini stiyor ve dolandiriliyor.
Bazi islet sikintili islerdir sikinti gordummu nenfaatimde olsa geri dururum. Selametle

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Çobana yapılanın bir başka versiyonunu bizim amcalara yapmışlar
yalnız o heykelmiş,ikibin dolar çarpmışlar
tenekeden altın renkli heykelde bizimkilere kalmış.:)

Mirkut

Vip Üye
Benim arkadaslarada uctane heykel kalmisti yanlis htirlamiyorsan 12.000 karsiliginda. Biri halen evinin vitrininde:D

Kervan07

Admin
arkadaşlar konuya ilk baktığımda zaten anladım üç kağıt olduğunu fakat renk vermek istemedim. bi bakalım adam ne kadar ileri gidecek dedim. bu tarz konular ilk değil. yıllar önce bu üçkağıtcıları deşifre ettim diye diğer sitelerden kovulmuştum. herhalde o define sitelerin sahipleri ile ortak çalışıyorlardıki beni attılar. bazı sözü geçen ustalarda buna çanak tutmuşlardı!
Allahtan o çakma ustalar bizim forumda yok

esrarengiz2828

Kullanıcı
arkadaşlar konuya ilk baktığımda zaten anladım üç kağıt olduğunu fakat renk vermek istemedim. bi bakalım adam ne kadar ileri gidecek dedim. bu tarz konular ilk değil. yıllar önce bu üçkağıtcıları deşifre ettim diye diğer sitelerden kovulmuştum. herhalde o define sitelerin sahipleri ile ortak çalışıyorlardıki beni attılar. bazı sözü geçen ustalarda buna çanak tutmuşlardı!
Allahtan o çakma ustalar bizim forumda yok
Ustam konuya ilk yorumu ben yaptım ama senin gibi bende baştan aynı şeyi düşünüyordum aslında gidip çıkarıp ve bidaha gömmek gerek ya bu sefer işlerim yoğun bidahaki sefere gomeriz nasip değilmiş

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...