iLGİNÇ İŞARETLER

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Ortadaki taştaki maviyle kare içine aldığım işaretler tümüyle parmak girecek kadar oymadır yorum isterim ama;)
Bilirimki ufak taşlar baş yarar çok önemli neden mi? ufak olan kopuk bağlantıları tamamlar teşekkürler ederim herkes fikrini söylediği sürece :confused:

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: iLGİNÇ İŞARETLER

ustam bu taşlar nerede dizililer? duvarmı? çeşmemi? bina mı? başka bir yapı mı?

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

ustam bu taşlar nerede dizililer? duvarmı? çeşmemi? bina mı? başka bir yapı mı?

Bu işaretler ormanda eskiden itina ile yapılmış güzel bir yer.Kesme taşlarla itina ile yapılmış .Fikir edinme bağbında yorumlar bekliyorum.Benim asıl belgelerle çalışmak işareti oturtmak ama hepsinin belgesi yapılmadıya ,,,fikrin büyüğü küçüğü olmaz ben her zaman derim ufak taşlar bazen baş yarar.:p:p

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Bu işaretler ormanda eskiden itina ile yapılmış güzel bir yer.Kesme taşlarla itina ile yapılmış .Fikir edinme bağbında yorumlar bekliyorum.Benim asıl belgelerle çalışmak işareti oturtmak ama hepsinin belgesi yapılmadıya ,,,fikrin büyüğü küçüğü olmaz ben her zaman derim ufak taşlar bazen baş yarar.:p:p

haklısınız fenerli ustam. herşeyi kocaman yerlerden koca koca kayalardan beklememek lazım. ne yerler varki küçük ama baş yaran cinsten kayalar taşlar. inşallah sizinkindede böyle bir durum söz konusu olur. keşke fotoları olsaydı ne kadar güzel olurdu en azından çevreyi görür ve bahsettiğiniz taştaki 5 çizginin neyi ifade edeceğini araziyle uyumlu olup olmadığını anlardık. şu haliyle buna yorum yapmak baya bir uzmanlık ister. biz gibi çömezlere resim lazımki az çok fikrimiz oluşabilsin :D saygılar ustam.