İlk defa denk geldim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

İlk defa denk geldim

KOMAGENE

Vip Üye
burda önemli olan murç izi varmı insan elinden çıkmış bir yapı mı?
dere yatağı mı diye sormuştum çünkü resim net değil murç izi varsa bile göremedim eğer dere yatağıysa su taşa inanılmaz şekiller verebiliyor
kuru dere yatağı değilse murç izi aranmalı yoksa ve cihaz boşluk veriyorsa etrafta medeniyet izi aranmalı medeniyet izi yoksa uğraşmayın en iyi ihtimal fakir mezarıdır yada müslüman mezarı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
usta sürekli yazılırınızı takip ediyorum bu işin mantığını anlamaya çalışıyorum ,bu doğal oluşum kayaların aldığı şekli matematiksel bir hesap veriyorsunuz sonrada fal bakar gibi yer veriliyor adeta bukalemon gibi olmadı bunu dene olmadı bunu dene ,verdiğiniz yöntemlerin ispatlanmış bir delili varmı ,yoksa muhabbet olsun diyemi yazılıyor
Kardeşim ustalarımızın yapmış olduğu yorumları beğenmeye bilirsiniz sizde konu hakkında bilginiz deneyiminiz varsa güzel bir üslupla yorumunuzu yaparsınız bir kaç gündür mesajlarınızı takip etmekteyim sert ve seviyesiz iyneleyici ifadeler görmekteyim şimdi ise turuva ustamıza dalga geçer gibi ağır ithamlarda bulunmuşsunuz
Sizin gbi seviyesiz üyeler sitemizde bulunmayı hak etmiyorlar bu itibarla tarafımdan banlandınız...

TRUVA

Admin
Kardeşim ustalarımızın yapmış olduğu yorumları beğenmeye bilirsiniz sizde konu hakkında bilginiz deneyiminiz varsa güzel bir üslupla yorumunuzu yaparsınız bir kaç gündür mesajlarınızı takip etmekteyim sert ve seviyesiz iyneleyici ifadeler görmekteyim şimdi ise turuva ustamıza dalga geçer gibi ağır ithamlarda bulunmuşsunuz
Sizin gbi seviyesiz üyeler sitemizde bulunmayı hak etmiyorlar bu itibarla tarafımdan banlandınız...
Usdat eline sağlık.bıraksaydınızda ona guzel bir yörük usulü gölge tarafında mangal partisi verseydim.Ben kimine göre falcı kimine göre nalcıyim. Kimine göre yalanım kimine göre falanım. Tek bildiğim adamına göre adamım. O kadar.

Son düzenleme:

R00T

Vip Üye
Eğer erime değilse kaya yapısından ötürü. Bu eksik parçayı bul ve al demek olur ki buda kasa olur.Çünkü ekrandan foto kalitesinden net analiz yapılamıyor.İşaret kesin demek onun için olmuyor.