Insan Kafası Heykel Büstü Yardım! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Insan Kafası Heykel Büstü Yardım!

HaciAbi

Kullanıcı
Burası Antik çağlara ait bir Komutan'ın ailesi için yaptırdığı çok güzel ve ihtişamlı bir yer(Mahzen türü mezar),Bu tür yerleri açmak için bile güç gerekir,bilgi gerekir,bilgi alman için! gerekirse çalılıkları dahi budayıp tüm kayalardaki figürleri görmemiz gerekir,Kader ustan da zaten olayı açıklamış,Şimdilik istenen yakın açılı resimler gerekir,Selametle
İnşaAllah en kısa zamanda atarım

HaciAbi

Kullanıcı
Burası Antik çağlara ait bir Komutan'ın ailesi için yaptırdığı çok güzel ve ihtişamlı bir yer(Mahzen türü mezar),Bu tür yerleri açmak için bile güç gerekir,bilgi gerekir,bilgi alman için! gerekirse çalılıkları dahi budayıp tüm kayalardaki figürleri görmemiz gerekir,Kader ustan da zaten olayı açıklamış,Şimdilik istenen yakın açılı resimler gerekir,Selametle
Hocam çok güzel konuşuyorsun ağzından bal damlıyor maşaAllah. Yanlış anlamazsan bilgi edinmek amacı ile soruyorum. Burasının dediğin gibi bir yer olduğunu nereden anladınız antik komutanın ailesinin yeri olduğunu yani. Bilgi edinmek amacı ile soruyorum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Hocam çok güzel konuşuyorsun ağzından bal damlıyor maşaAllah. Yanlış anlamazsan bilgi edinmek amacı ile soruyorum. Burasının dediğin gibi bir yer olduğunu nereden anladınız antik komutanın ailesinin yeri olduğunu yani. Bilgi edinmek amacı ile soruyorum.
Öğrenmek isteyip,araştıran sorgulayan biri olmayı başarmak istediğinde zamanla öğreniyorsun haliyle (İşaretler herşeyi anlatabiliyor)Şunuda orada bulmalısın ve önemli Kartal

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Arkadaşlar mevzuyu anlatmış, üstüne laf söylemek yakışık almaz
Arka taraflarda cubuk veya gpr ile boşluk oda tarzı bir şeyler araman gerekiyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Vip Üye
d71bqy.jpg

işaretlediğim alanı bir fotoğraflarmısın?

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Ustam bu gözdesi büyüklüğün veya küçük oluşunun hikmeti nedir acaba?Ayrıca suretin hayvan yada insan sureti olusunun farki varmidir? Teskkur ederim.
Gözlerden biri mutlaka pörtlek olur.
Bu pörtlek gözün 45derece açı ile hedefi gösteriyor olması lazım.
Birde suretin yüksekliği dere ile bağlantılı. !

TANRIDAGI

Kullanıcı
zorlu ve tek kisinin basa cikamayacagi bi gorsel. bu tarz yerlerde puf noktasi hic dikkat etmediginiz ve pas gectiginiz ayrintilardadir. cok net ve en az 200 300 resimlik bir yer var elinizde. saglam bir bilgi donanimida sart. cevreyi ve o bolgede yasamis medeniyetleri iyi analiz edin. yer ust duzey bi anit mezar. kolay gelsin...