Insan Kafasina Benzeyen Kaya

aslan0640

Kullanıcı
işaret apaçık belli ama çubuk ile boşluk ve değerli tesbiti şart ortadaki kayalığın dibindeki yığma kavaklıklar etrafını çevrelemiş iyice incele başka net işaretleride vardır dibbine git tepesini gez küp parçaları varmı yanmış toprak varmı kenarlarında tepesinde biblo parçaları olur kırık duvar olur incele burası sade yığma ile kalmaz kaya mezarlarıda vardır hepinize saygı vede sevgilerimle;)
hocam genelde bu kayaliklarda heryerde kirik küp parcalari ,siyah cam krigi gibi parçalar var daha detayli resimleri aticam müsait olunca çok tesekur ederim verdiğiniz bilgiler için

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
çok teşekkür ederim sevgili kardeşim. sizlerle

olmakta çok güzel. fındıktan döndüm,fiziki yorgunluğu gidermek için siteyi ve dostlarımı tercih ettim.
Hocam hoş geldin...
Mevlam ayrilik vermesin inşAllah...
Sıhhat ve afiyet dileklerimle inşAllah ...

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
bu tarz yerlerde yaşantının olmaması mumkunmu tarihi araştırılıp cevre daha yakından gezilipetüt edilmelidir

aslan0640

Kullanıcı
güzel kardeşim,insana benzettinde hiç hayvana benzettiklerin olmadımı?
solda az bir yeri görülen kaya ve sağda yatağın sağında görülen kayalardaki traşlanmış işçilikleri fark edemedinmi. hatta bazı farklı şekillerde oymalar bile görünmekte.hayvan betimlemesi bile mevcut.
GIRAL ustamızın işaret ettiği gibi araştırılması gereken ve bir çok gizemi barındıran bir alan.
çevrenizde tanıdığınız güven duyduğunuz bir tecrübeli bulursanız,sizin için hayırlı olabilir.
selametle inşaallah.
ustam sağol yorumun için nerde tiras var resimde göremedim

aslan0640

Kullanıcı
Bi mezar var. açıkta. bul onu burdan görebiliyorum. soyulmamış ise o sana yeterde artar.
hocam teşekkür ederim yorumun için acaba nerde görüyorsunuz mezari çizebilme imkanınız varmı yolun basindayiz daha tecrube sıfırda