IQ testi sorusu

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Lacivert ustam yetmiyormuş gibi
Birde komana 2 ile uğraşacağa benziyorumm

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cassabalee

Kullanıcı
arkadaşın konusuna daim birde ben soru sormak istiyorum... konu arkadaşımızın müsaadesiyle... baba - oğul kendi arabalarıyla uzun bir yolculuk yapmaya karar verip yola çıkarlar gidecek olduğu yere tam yaklaşmak üzereyken trafik kazası geçiriyorlar. baba o kazada vefat ediyor. çocuk ise yaralı olarak kurtuluyor. ambulans gelip çocuğu apar topar ambulansa atıp hastaneye götürüyor, ve hemen ameliyata alıyorlar doktor içeri girer girmez bir bakıyor yaralıya bu benim oğlum kesinlikle ben bunu ameliyat yapamam deyip ağlayarak orayı terkediyor.... evet arkadaşlar bu nasıl oluyor nedir??? not: değerli arkadaşlar aklınıza kötü bir şey gelmesin mantıklı cevabı vardır.. saygılar .....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aklımıza yanlış bir şey neden gelsinki,hemde senin gibi kerdeşimizden.
mantığım şöyle olabileceğini söyledi
biri baba biri oğul okey.ama yola çıkanlar baba ile oğlu değil. mantığım yanıltımı yoksa?
bu ara cassabale kardeş tevfik usta nerelerde,çoktandır görünmüyor. ulaşırsan selamlarımızı iletiver. sağlıcakla.

cassabalee

Kullanıcı
ustam yola çıkan baba ile oğlu soruda bir yanlışlık yok..... mantıklı bir cevabı var bekliyorum cevaplarınızı.... Tevfik usta şuan çalışıyor müsait zamanında girecektir selamlarınızı iletirim memnuniyetle... saygılar..