Işaret Olabilirmi

star50

Kullanıcı
selam bu taşlardaki işaret olabilirmi kayaları oynatmışlar ters cevirmişler bişey cıkabilirmi yer yaşantı yeri ermenilerde yaşamış bu yerde kolay elsin sygılar

star50

Kullanıcı
yeri burası ama tam yönü falan belli degil yan döndermişler ters cevirmişler oldugu yerde yani kolay gelsin

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Yer yon tarif eden bi isaret yok zaten.birsey varsa altlarina bakilmali.bosluk falan.kullanim amacli yapilmisa da benziyor.eger kurcalandiysa arastirma yapilmistir zaten.birsey cikmayabilir.beni pek umutlandirmadi acikcasi.iyi calismalar..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mezarlık alanı ustam çubuklar sana ne olduğunu söyleyecektir yalnız fakir mezarlar olduğu anlaşılıyor yinede belli olmaz elde bulunan beyde bulunmaz derler çubukların sesini dinle...

star50

Kullanıcı
Sagolun arkadaşlar cubuktan ben anlamam ama bir cubukcu arkadaş gelecek ona tutturayım bu bölgede bi kaç kişi bulmuş bişeyler öyle söylenti var üç ay evelde iki arkadaş yabancı birbirini vurmuş bu bölgede tahminim bişey ler buldularki bölüşemediler aç gözlü ler kolay gelsin

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Sagolun arkadaşlar cubuktan ben anlamam ama bir cubukcu arkadaş gelecek ona tutturayım bu bölgede bi kaç kişi bulmuş bişeyler öyle söylenti var üç ay evelde iki arkadaş yabancı birbirini vurmuş bu bölgede tahminim bişey ler buldularki bölüşemediler aç gözlü ler kolay gelsin
:) :) vvvuu komikti :) :)

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Bolusememisler ac gozluler.o komikti arkadasim :)

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
bu tgaşın ön yüzünü göre bilseydik iyi olurdu
ya mezar steli yada roma dönemi bir yapı taşı.
buraları iyi bir şekilde incelemek gerek bence