işarete zamanında yılan dediler. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

işarete zamanında yılan dediler.

ersan

Admin
Cevap: işarete zamanında yılan dediler.

slm konkort31 bu noktaladim yerde bir yokla cubuklarlan bakalim bosluk veriyor mu bu tasin altina doru bir girisin var.

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye

burası diğer yere göre daha iyi bence...................
tıpa gibi kapatılmış yerlere yoğunlaş..........

ersan

Admin

slm konkort31 usta bu yerde bir ,,v,, var birde soltarafta bir kare var o yeri iyice bir yiokla kucuk bir kasa olabilir ,,v,,verdi istikamet asaya doru o tas tapa gibi duruyor.

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

değerli kardeşim sözümün arkasındayım dediğim yerdeki mezardır ben buradayım diyor sana lazım olan buradaki sunu çukurunu küçük büyük önemli değil yuvarlak yada oval olanı yumurta girsin yeter bul onu kara oyma varsa daha iyi herşey sanal ortamda denmiyor sunu çukurunun ne için yapıldığını biliyorsan aradığınıda buldun say bilmiyorsan birşey demek şimdilik doğru olmaz ustalar neden kanal soruyorlar onu bari öğren kanal varsa ki var diyon hayrını gör

konkort31

Kullanıcı

değerli kardeşim sözümün arkasındayım dediğim yerdeki mezardır ben buradayım diyor sana lazım olan buradaki sunu çukurunu küçük büyük önemli değil yuvarlak yada oval olanı yumurta girsin yeter bul onu kara oyma varsa daha iyi herşey sanal ortamda denmiyor sunu çukurunun ne için yapıldığını biliyorsan aradığınıda buldun say bilmiyorsan birşey demek şimdilik doğru olmaz ustalar neden kanal soruyorlar onu bari öğren kanal varsa ki var diyon hayrını gör

teşekkür ederim degerli ustam sayğılar.

şahin

Kullanıcı

aynı kayadan uzaklaşma dik duvara oyma buyuk D nin 3 adım batısında ana kaya içinde açılmışını gördüm. bu D yere yapılmış. ve sunagıda yanında aynı kayada bosluk testı yap.

a21medli usta güzel ayrıntı yakalmış ek olarak ok yönunden genelde alt orta merkezden horasan sıvama kapak olur. genelde kalınlıgı 25 ile 35 cm arası olur buralarda.