Ìşaretler Birbirine Sarılmış Yılanlar | Define işaretleri ve anlamları

Ìşaretler Birbirine Sarılmış Yılanlar

ahmetozaltin13

Kullanıcı
Arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum
9887dea188ffd533f59998a0692053db.jpg
e38fb64e91ce9666d0ec348ce9985df5.jpg
53616bb726250172368679228a3dea55.jpg

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ahmet kardeşim sitemize hoş geldin...

umarım hayırlara vesile olur çok güzel işaretler sunmuşsun bizlere yalnız tek resimlerle yorum almak yorumlamak takdir ederdinki kolay değil senden ricam varsa uzaktan yakından çevre resimlerini ekle birde çevreyi tanıtan izah ve açıklamalarda yorum yapacak ustalarımız için önemli kolay gelsin...

aydin-28

Kullanıcı
1.resmin fotoğraftan çekilen foto onu geçiyorum.
2. foton bir mezar taşı başlıgı.sanırım yerinde olmayan bir taş define amaçlı yapılmamış.
3. foton çok ilginç geldi bana bunlar sonradan o kayaya oyularak işlenmiş kayamı yoksa orjinal dogal oluşummu bikaçtane foto çek yakından, ana kayanın dogasına aykırı çünkü ana kaya mermerimsi bir kaya.

ersan

Admin
ustam aynen buna benzer bir isaretlen urastimiz var ve sonuca da ulastimiz var .
tam bir kapali mara ust az kismida buyle aynen bir isaret vardi ve burda 2 tane tunel vardi kapali maranin icine giden ve bir arkadas aykirmislar yer alti guruntuleme makinesinlen 16 mt derinde malzeme oldunu suylenmis ve arkadaslar tunelerin 2 tanesini bitkiye kadar acilmis ve 7 mt bir doal maraya benzeyen bir catlan bitkisine kadar varilmis bu basetiklerim tam 7 ay uras sonrasi sonuca ulasilmis sonra bana aber etiler cubuklan bir kontrol edem etrafi deye vardimda cubuk tutumu ta tam maranin azinin unde bana cekim verdi cubuklar az bir kontrol sonrasi asadaki bronz oldunu anadim ve 2,80 bir derinlik verdi cubuklar arkadaslar inana,adi ve benim verdiyim yeri actilar tam mezar ordan cikmis 2,60 bir derinlikte ve zamaninda bu mezar bir doktora ayit oldu beli mezardan cikan esiyalar doktorlarin kulanildi cinsten diler ustam onustan kim bilir cok buyuk malzeme arama maranin 2--4 mt ununu kontrol et.sende bosa kurek salama
basetim sonuca ulasilmis bir isaretir ustam.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ilk resim taş köprü civarında olacak kuyruk tarafında su olacak birde mağara bunların aynısı ama küçüğü mağarada olacak varsa ben buradayım köprüden şelaleden başlayalım ikinci resim karabük civarında olmalı tahrip edilmiş olması önemli değil 3 yılanı bul gerisini boşver malınıda ben bulurum mezarlarını büyük ihtimal açmışlardır