Işaretler Konusunda Yardım Lütfen. | Define işaretleri ve anlamları

Işaretler Konusunda Yardım Lütfen.

viyuto

Kullanıcı
1-aae10.jpg
[/IMG] Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım.Bir süredir bulunduğum bölgede yaptığım araştırma neticesinde resimde paylaştığım kayadaki işaretlere ulaştım.Kayanın dip tarafında yılana benzeyen bir işaret,büyük bir çarpı ve sol ucunda daha küçük bir çarpı,dikdörtgen içinde dört yapraklı yonca.Bu taşın 15 metre çaprazında daha alçak bir kaya daha var ve onun üzerindede Y şeklinde kayanın ortasından başlayıp topraga kadar giden bir kanal var.Bu işaretlere göre define ne tarafta olabilir sizce?Makine ile kaya diplerine baktım ama sinyal alamadım.Yardım ederseniz çok sevinirim.
1-aae10.jpg

2-cb814.jpg

3-57d8a.jpg

4-2d761.jpg

Son düzenleme:

viyuto

Kullanıcı
1-57e26.jpg
[/IMG]Bu resimlere yorum yapacak kimse yokmu arkadaşlar?

Kader25

Admin
Taş işçilikli.
Resim düşük pikselle çekildiğinden büyütünce dağılıyor. Detayı görmek zor.
Kaliteli yüksek pikselli resimler çekilmeli, çevre resimleriyle de konu kuvvetlenmeli.
Çubuk veya cihaz ile çevresi başta olmak üzere boşluk bakılmalı.
Kolay Gelsin.

viyuto

Kullanıcı
@Kader25 aslında yüksek çözünürlüklü çektim ancak bu siteye 3mb üstü yüklenemediği için görüntüleri düşürüp yükledim.Başka yöntem varmı yüklemek için?

viyuto

Kullanıcı

umarım olmuştur.Resmin linki bu.Olduysa diğerlerinide bu şekilde paylaşacağım.

viyuto

Kullanıcı
@meinblauesleben @Kader25 profesyonel bir makinem olmadığı için telefonla bukadar çekebildim.Taş çevreside zaten tek bir açıdan fotoğrafa müsade ediyor.Diğer açıları uzaktan çekebilmek için orman olmaması lazım.Eğer bu resimler yetersiz derseniz ilk fırsatta fırçayla yıkamaya gideceğim taşı :)

wolf_52

Kullanıcı
dere kanarı na yakın olmalısın, bayan mezarı var sağlım gibi duryor, ilk resimdeki kayayı tel fırçalayıp 5 nokdadan resimlermisin, cihaz yardımı almya bak derim