işaretler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

işaretler

Blue Ways

Kullanıcı
Sen ok ile ifade ettiğim yere bir makina tut ve sinyal verirse oradan ufak bir şey nasip olabilir. .Köprü ile ilgili sana akşam detaylı bilgi yazacam
Eyvallaha ustam Sağolasın
Zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim
Emeğine sağlık
Saygılar Ustam @TRUVA

TRUVA

Admin
Eyvallaha ustam Sağolasın
Zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim
Emeğine sağlık
Saygılar Ustam @TRUVA
Kardeş yüzün birinci köprü tarafına bakacak şekilde ikinci köprüye sırtını verdiğinde köprüye ortalama 60 m gibi bir mesafe uzaklığında derenin sol tarafında ve dereye 20 m gibi bir uzaklıktaki yerde ne var. ikinci köprüyü arkana al birinci köprüye doğru bak. köprüye 60m derenin solu ve dere akarına 20m gibi bir bölgeyi incele.

Blue Ways

Kullanıcı
Kardeş yüzün birinci köprü tarafına bakacak şekilde ikinci köprüye sırtını verdiğinde köprüye ortalama 60 m gibi bir mesafe uzaklığında derenin sol tarafında ve dereye 20 m gibi bir uzaklıktaki yerde ne var. ikinci köprüyü arkana al birinci köprüye doğru bak. köprüye 60m derenin solu ve dere akarına 20m gibi bir bölgeyi incele.
Ustam emeğine sağlık derenin yakınlarınida arge ettim.dereye yakın kısımlar yaşam izi var kesme yapı horasan tas kalıntıları var deve kayası var dereye yakın derenin yukarı dağın
Çatak kısmında bugün tekrar krokili paylaştığım sunaklar var
yığma ise ikinci köprünün altında düzlükte ustam alan cok kamufule iyi arge edilemiyor ustam köprüler ise eski roma yapımı zamanında su geçidi su yolu köprüleri daha sonra köprü olarak kullanmiş olabilirler döneminde

TRUVA

Admin
Dere yönü hangi yönden hangi yöne doğru. iki köprü arasında dere akarına 20m metre mesafede birşey varki onu soruyorum

Blue Ways

Kullanıcı
Dere yönü hangi yönden hangi yöne doğru. iki köprü arasında dere akarına 20m metre mesafede birşey varki onu soruyorum
Kuzey ustam derenin akar yönü

Orman cok.ağaclik alan ustam tam arge edemiyorum bazen pürenlikten yürünmeyecek yerler var kamufuleden

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Mezarlar var diyor ama bir işaret çok kıymetli bir mezar var lahit olabilir ben olsam yığma olan yerlerden başlarım ve bu işarete fazla uzak degil bilesin buarada nasılsın iyisindir inşallah kıymetli gardaşım

Blue Ways

Kullanıcı
Mezarlar var diyor ama bir işaret çok kıymetli bir mezar var lahit olabilir ben olsam yığma olan yerlerden başlarım ve bu işarete fazla uzak degil bilesin buarada nasılsın iyisindir inşallah kıymetli gardaşım

Cok şükür iyiyim Ustam @Deli Fırat siz Nasılsınız değerli Ustam Baş Tacısin Ustam
Sağolun varolun Ustam
Uğraşıyorum doğada bos vakitte ustam 2 yerde ucuna yaklaştik gibi nedense sonuca tam eremedik yıldırıyor bazen bizi sabrla umutla ilerliyoruz güvenli tedbirli şekilde bu gorsellerde bir şifre var çözücem inşallaha alan orman ağaçlık olduğu için net arge edemiyorum
Olsun be ustam bişe bulmasakta doğada temiz hava doğa sporu bize yeter Saygılarımla Ustam