İşaretli kaya yüzeyi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

İşaretli kaya yüzeyi

A21MEDLi

Admin
Cevap: İşaretli kaya yüzeyi

adrese giden keçiyi,örnek olsun diye sundum.

Son düzenleme:

sondurak

Kullanıcı

,, Sayın A'MEDLİ Ustama Paylaşım'da Bulunmak İçin Göstermiş Oldugu Çaba Ve Çalışmadan Dolayı Kendisine Minnettarız Çoook Teşekkürler.
,, Egitici Ve Ögretici Çalışmalarınızın Devam Etmesi Dilegiyle.,, Saygılar,,:p...:eek:...:p...

A21MEDLi

Admin

sondurak usta külahta ne varsa döktüm,belli ettirme,şimdilik paylaşımın sonuna geldim..tükennndiiimmm tükennndiiimmm arrrtııık...:eek::eek:

KANAS_USTA

Admin

holom ilk resmın hoşuma gıttı ve bunun ıcın yapılabilecek en güzel dusunce;
yerde yatan domuzun uzerınde bır adet oyma gözlemlenmekte
domzun vücut hattının dışında ıse yıne ıkıncı bır oyma mevcut
konunun açılımını en ıyı özetleyen kısım;
NEHEMYA 7:33 ıncelendıgınde: öbür Nevo Kenti'nden olanlar seklınde bır ıfade söylemek hıc yanlış olmaz. demekkı yöre halkına aıt olmayan mezarlardan da soz edılmekte.
<font color="blue">yamaca karsı yatık bu kayanın derenın guneyınde yanı derenın dırsek yaptığı yere doğru kırk adım yuru zaten dere kyıısına gelırsın sonra dogusuna bak ıkı adet mezar var mezarlarda hemen dere yatağının dıbındedır. mezarın ıcı bostur parası ayrı yerde olup kucuk oyma ıstıkamtınde muhtemelen 7 adımda para mermerın ıcındedır unutma.

Son düzenleme:

kandamlasi

Kullanıcı
Selam Arkadaslar Elimde Kaya uzerinde Merdiven Şeklinde şekiller Ve oyulmus Su tabakasi Gibi olan şekiller ve Ayak izleri olan resimler var onlari yorumlucak kisiler varmi ? cep tel verebilirim whatsap ulasabilirsiniz ..

berkant

Kullanıcı

sondurak usta külahta ne varsa döktüm,belli ettirme,şimdilik paylaşımın sonuna geldim..tükennndiiimmm tükennndiiimmm arrrtııık...:eek::eek:

slm lar üstat tükenmeye gerek yok mücadeleye devam çalışmazsak olmaz bundan 8 ay evvel tanışmıştık usta benim resim lerim le ilgili resimler sitede var kuru dere yatağında V altında çentik bu bölgeyi 1 yıldır inceliyorum artık burası hakkında dahada bilgi sahibi oldum v işaretimin kuzeyin de aynı hat içinde hayvana benzer bi taş var yapısı kireç ce benzer mil kum gibi bişey en son olarak buna bakan bi adam figürü bu arada bu kaya işaretime 25 m uzaklıkta tşkler şimdiden insan bi şekil bi figür gördüğünde 1 nci ele 12 nci gördüğü arasın da dağlar kadar fark oluyor bizzat kendim yaşadım yani araziyi metre metre inceledim arkadaşların bilgilerine saygılarımla.....

grasviti

Kullanıcı
Selam Arkadaslar Elimde Kaya uzerinde Merdiven Şeklinde şekiller Ve oyulmus Su tabakasi Gibi olan şekiller ve Ayak izleri olan resimler var onlari yorumlucak kisiler varmi ? cep tel verebilirim whatsap ulasabilirsiniz ..
Resim yolla ustam yanitlariz arkadaslarda yanitlar

GraSviTi