Işaretli Taş Ve Ermenice Rakamlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Işaretli Taş Ve Ermenice Rakamlar

oguzseval.simsek

Kullanıcı
İkizceli ustam çok tesekkur ederim. Derinlik tespiti yapmadım fakat girislerinden mahzen içine kadar olan yolları kafamda alan tarama ile cizdim. Daha sonra altın moduna getirdim. Hic bir tünel ağzında veya tünelde sinyal vermedi sadece tünellerin birleştiği yerde sinyal verdi. Allah sonumuzu hayr etsin. Dere yatağında asil patikanin arka kısmında iki adet kaya var biri binek tasi seklinde diğeri normal büyüklükte bir kaya tam ikisinin arasında alan taramanın altın modu sinyal verdi ama nokta dedektor tutmadim malum bendeki en fazla 150 cm vuruyor altın vuran yere kartal gözü başlıkla tarama yapicam siz değerli ustalarimi durumdan haberdar ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konusunu inanarak takip eden,bir metrelik bir kayadaki krokilerden nerelere ulaşıyor.
tünel ağızlarında ve yolunda bir emare binde bir ancak olur. bu tür yapılarda en önemli noktalar yapıtın veya son odanın bitimlerinde olur. o kısma çok dikkat edilmeli,derin olacağı içinde,oraya uygun bir sistemle bakılmalı. iyi bir kullanıcı çubuklarla bile çok rahat tespit edebilir. dedektörle veya bir çok cihazla alınamaz.
ilk çizim senin ana fikrini oluşturan bir çizelge. neyin nerede olması gerektiğini arazi üzeirinde bu çizimlerden anlaman gerek.
sarı çizgiler, biri patikanın altında biri biraz açığında ve dereye yakın iki tane üçgen var.bunların mahzen ihtimali de kuvvetli. etrafındaki oymalara dikkat edersen,kimisi üçgenlere çok yakın. bu görünüm mahzenden ,bu noktalara geçişleri verebileceği gibi,dışında ama yakın noktalarında,sayısınca yerleri de verebilir. bu noktaları yerinde tespit ederek,kesinleştirebilirsin.
bunların ne bir noksanı nede bir fazlası olabilir gerçeği ile hareket etmen işin temeline inmeni sağlar. artık top sizde: sağlıcakla.

ZİRVE

Kullanıcı
İkizceli ustam çok tesekkur ederim. Derinlik tespiti yapmadım fakat girislerinden mahzen içine kadar olan yolları kafamda alan tarama ile cizdim. Daha sonra altın moduna getirdim. Hic bir tünel ağzında veya tünelde sinyal vermedi sadece tünellerin birleştiği yerde sinyal verdi. Allah sonumuzu hayr etsin. Dere yatağında asil patikanin arka kısmında iki adet kaya var biri binek tasi seklinde diğeri normal büyüklükte bir kaya tam ikisinin arasında alan taramanın altın modu sinyal verdi ama nokta dedektor tutmadim malum bendeki en fazla 150 cm vuruyor altın vuran yere kartal gözü başlıkla tarama yapicam siz değerli ustalarimi durumdan haberdar ederim
önce tünelin düz bir tünel se girişte başının üstünü iyi araştır. genelde oraya bi hediye koyuyorlar.ana merkeze yani odalara giderken,tünel kıvrımlarına çok dikkat et tuzak ve birşeyler bırakıyorlar.zaten alan tarama bunları sana verecektir.iyi bi kullanıcı isen b urdaki tuzağı alan tarama ile çözersin.kapalı ise geçiş mutlaka tuzak vardır caydırmak içindir.kapatma nedeni ileriye gitmemen içindir.hedefteki odalar genelde sağa ve sola olmak kaydıyla 2 kola ayrılırlar bunada çok dikkat et.kaçırmaman için seni juyarıyorum.boşluğu iyi takip et.kıvrımlara dikkat et.alan taraman kapalı verdiğin zaman bırakma.az ilerle bak bakalım devam ediyomu.ediyosa o aradaki kalınlık duvar dır.ana hedefe gelene kadar tünelin uzuznsa en az 2 3 hediye toplaman gerek.dikkatli ol.alan taramanda değerli ve değersiz bölümlerini kontrol et.

ZİRVE

Kullanıcı
sondan 4 cü resim olsa gerek terlikli olan o taş güzel duryor ıslatıp kurumaya yakın fotoraflarmısın...

gece olması bile bulguları ve dolguyu gizleyememiş.
genellikle iki yol olur ama burada belki de önemine binaen veya kendilerince bir nedenden üç girişli yapılmış. belki merkeze biri diğerlerinden az daha yakın olabilir.
ben öncelikle verdiğin emeğe tebriklerimi sunmak istiyorum. sonra da , girişlerinden yapıtın çapına ,oda sayısına ,derinliğine ,maden tespitine kadar,titiz bir detaylandırma yapmanı ,
emin olduktan sonrada resmiyetle devam etmeni özellikle tavsiye ediyorum.
dereyi de bulmuşsun. ilk çizimlerimde dereni hemen yakınında,yatay geçen yolun altında bir şeyler karaladığımı tekrar incelersen, o alan içindede bazı gizemlerin olduğunu hatırlarsın.
sağlıcakla selametle.

ZİRVE

Kullanıcı
ah gardaşım ahhh.üsttekiyazıları hiç mi okumadın.dereyi bulacan ,patika yolu bulacan,kuru dereyi bulacan.bak bu çizilenleri derede yerine oturtacan.sana araziyi tarif etmişler.bu senin işin.ordada işaretler çıkacak karşına.onları bul.istersen ben geleyim.bulayım aha burda diyeyim.çıkarayım eline teslim edeyim. iyiymi.yer senin gardaşım.biz fotodan sana yardımcı oluyoz.biraz sende araştır.bak yerleri sana söyledik.oraları bul fotola.yine yardımcı oluruz.daha ne yapak gardaşııımmmm.hadi güzel gardaşım bi araştırıver.

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Ustam sen beni yanlış anladın galiba. ben bunu zaten kuru dere yatağında patikanin hemen üzerinde buldum. Sormak istediğim terlikli tasta kenarlarına yapmış olduğunuz kırmızı cizgiler. Alana mümkün olduğu kadar gidip gözlem yapıyorum ve sizlerle paylaşıyorum bolgede cik fazla isaret var ve el degmemis kafa karistiran da bu eğer işaretleri tam oturturum diyorsanız buyrun gelin misafirimiz olun