Işçilik Varmı Bu Iki Kayada

star50

Kullanıcı
benim için çok önemli lütfen emin olan ustalar yada arkadaşlar yorum atarsa sevinirim saygılarımla

karanar

Kullanıcı
1. kayadaki izler sanırım fırça izi. o yüzden doğal gibi. ama uzak çekim olsaydı. iki kayanın durumu bize ışık tutardı. biri diğerine dik gibi mesela.
2. resim düpedüz eş işçiliği, hem de yönünü bile vermiş.

star50

Kullanıcı
evet dostum fırça izi ama büyük bir kayada bu kadarı sanki traşlanmış gibi geldi bana fırçayla temizleyince oldu çizgiler karşı karşıya bu kayalar bir mt falan araları gece cekim oldugu için yakın çekmişim saygılar kolay gelsin

karanar

Kullanıcı
fırça izi değilse taraklanmış demektir. 2. resim ile durumunu sormadım. üstüne oturduğu taşa dik mi? yan yana mı?

star50

Kullanıcı
üstüne oturdugu kaya altta dik olanda fırçalı kaya kolay gelsin

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Star kardeşim bu kayalar içerdemi dışardamı? Ayrıca çevre resimleri varmı?
1.resim ile ilgili bir şey diyemiyorum doğalda olabilir dediğiniz gibide. Ama 2.resim önemli lâkin nerde olduğu önemli. Önce bunlara bi açıklık getirelim sonrada ona göre isabetli yorumlar gelir inşallah. Allah emeğini boşa çıkarmasın.

star50

Kullanıcı

işçilik el yapımımı burası ikizceli ustam sence varmı burda her hangi bir işçilik kolay gelsin

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
açıktan çekememeni anlıyorum.
sürünün içindeki çakal gibi ,biz sürüden değiliz der gibi görüntüleri var. iki kayayı kast ediyorum.
lakin tespiti güzel yapmak gerekir.
çoğunluk yerlerde girişin etrafında veya odalar üzerindede ,girişe uzak olmasına rağmen dolgulu kayalı yerler olabilir. anladığını umuyorum.sağlıcakla.