Istanbullu Arkadaşlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Istanbullu Arkadaşlar

SEVALİ

Kullanıcı

Asiavcı usa tamam dersen yarın 09.15 uçağı ile istanbulda olurum sıkıntı yok 3 gün önce gitmiş olurum benim için daha iyi olur kardeşlerimi Bozkurt u Warningi görürürüm

SEVALİ

Kullanıcı
Ustam benim için problem değil Ankara yı tanımaya başladım ama İstambul u bilmem ara sıra gelirim ne olacak sıkıntı olmaz.
golt usta acelesi yok şöyleki şahsın tlf vereceğim referans olan kişiyide söyleyeceğim alo dersin musait olduğu bir zamana ayarlarsın senin pilanlarını bozmayacaksa tabiki

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
asi ustam sen boşuna kürek çekmezsin gidip bakmak lazım defineciye fırsat kırk yılda bir gelir

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kim gelirse gelsin,
mesela cihaz konusunda biraz bılgısı olması lazım bence.
bu sebeple harbici usta warning elinden cihaz düşmeyen çalkaya usta vs.. olabilir. bende sadece gözlem için kendilerine eşlik edebilirim.

hamzadan

Kullanıcı
Bende Bakırköy deyim ustam,senin face den kantinci Gökhanla karşı karşıyayız.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
iyi negüzel de asi ustam istanbulda elemam bittimi

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Ne oluyor sonuçta bir alantarama yapanı belli kullananı bellli yapanda bizim gibi ademoğlu gittim gördüm oturduk konuştuk adamın dediği doğruysa işimize fazlasıyla yarar ama alıp kullanan kişilerede sorup soruşturacağız bizde deneyeceğiz test edeceğiz kullanıcı olan şahıslarla irtibata geçtik asiavcı ustaya gerekli bilgileri verdim cihaz başarılı olursa cok kişi ekmek yer başarısız olursa sadece satıcı ekmek yer onun için az sabırlı olun sonuçta adam bize hayrına vermeyecek bu cihazı ama en acemisi bile rahat kullanır tam defineciye göre bişi yapan ustaya bizim gömdüğümüz malzemeyi bulursa alırız dedim kabul etti bulamazsa bizde almayız kimse parayı ağaçtan toplamıyor