İstanbulun Su Kemerleri

caner

Kullanıcı
Cevap: İstanbulun Su Kemerleri

Arkadaşlar,

Başka bir şeye bakarken kemerlerle ilgili; link karşıma çıkınca meraktan girdim. Gördüm ki benim yazı ve fotoğraflarımı olduğu gibi kopyalamış ve kendi yazınız yahut sitenize ait yazı gibi hiçbir mahsur görmeden, kaynak linki vermeden tepe tepe kullanmışsınız. Ne diyeyim, helal olsun mu?

Ayrıca yazının en altında şu ifade var:

Kaynak: Definemekani.com
Kategori: Güncel AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Bölümü
Konu: İstanbulun Su Kemerleri

Sadece kopyalamak KAYNAK olmak için yeterli midir?

Lütfen ama lütfen! Yukarıda Allah var.

Hiç değilse KAYNAK şudur diye belirtmiş olsaydınız inanın üye olup mesaj yazma gereği bile duymazdım.

HÜDAİ

Kullanıcı

Sayın Caner serzenişinizde Haklı olabilirsiniz.Gözden kaçmış olabilir biz üyelerinde gözünden kaçmışki paylaşım yapan arkadaşımıza hatırlatma yapmamışız.Şahsım adına özür dileyerek,bir güzelliği görmeme sebep oldunuz.Yazılarınızı ve fotoğraflarınızı paylaştığınız Blog bundan böyle daha çok ziyaret edilecektir.Bir İstanbul sevdalısı olarak böyle güzellikleri ve tarihi emek zaman harcayarak insanların hizmetine sunduğunuz için sizi kutluyorum.(hani bir deyim vardır
bazen ufak yanlışlıklar büyük dostluklara sebep olur ) umarım bu yanlışlıkda o deyime denk gelen bir eylem olur.Saygılarımla.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Sayın Caner serzenişinizde Haklı olabilirsiniz.Gözden kaçmış olabilir biz üyelerinde gözünden kaçmışki paylaşım yapan arkadaşımıza hatırlatma yapmamışız.Şahsım adına özür dileyerek,bir güzelliği görmeme sebep oldunuz.Yazılarınızı ve fotoğraflarınızı paylaştığınız Blog bundan böyle daha çok ziyaret edilecektir.Bir İstanbul sevdalısı olarak böyle güzellikleri ve tarihi emek zaman harcayarak insanların hizmetine sunduğunuz için sizi kutluyorum.(hani bir deyim vardır
bazen ufak yanlışlıklar büyük dostluklara sebep olur ) umarım bu yanlışlıkda o deyime denk gelen bir eylem olur.Saygılarımla.

HÜDAİ dostuma katılarak bende sitemiz adına sizden özür dilerim.

aslına bakarsanız bu tür kapsamlı çalışmaların kaynaklarını belirtiyordum.bu konuda atlamışım sanırım.

ve şuda var,buna benzer bir çok konu bu şekilde dağılıyor kopyala yapıştır durumlarına hakim olmakda zor.bizim sitemize ait olan ir çok özgün içerik habersiz ve isinsiz alınıp dağıtılıyor.
takibi zor tabiki,bunu kendimi savunmak içn ve doğru birşey oldugu için yazmıyorum.

alışkanlık diyelim.

konunun altındaki kaynak linkleri bir eklentinin oluşturmus oldugu bir özelıktır.bunu biz bulduk biz paylaştık anlamında değil.

ben gerekli düzenlemeyi yapıyorum caner bey.

kırıcı ve argo yorum yerine uyarıcı yorumunuz için ayrıca tesekkur ederim,

caner

Kullanıcı

Sizleri anlamıyor değilim. Forum tarzı yapılarda bu daha da zor olmaktadır. Kendi fotoğrafıma sahip çıkanları bile gördüm ben. :)

Güzel paylaşımlara... Kolay gelsin.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Sizleri anlamıyor değilim. Forum tarzı yapılarda bu daha da zor olmaktadır. Kendi fotoğrafıma sahip çıkanları bile gördüm ben. :)

Güzel paylaşımlara... Kolay gelsin.

Caner kardeşim fotoğraflarda dahi ismin yazıyor:p

Art niyet yok kesin:p eline sağlık seninde güzel resimler(alkış)

Maalesef dün geçtim oralardan ama yapılaşma çook ,yeşil çokta şimdilerde kapatıyor acaba yarınlarda bu güzel resimlerden eser dahi kalmayacak ancak ve ancak bu resimler hatıra kalacak gibime geliyor.

teşekkürler