Istavroz oyma ve isaretler!

KANAS_USTA

Admin
Cevap: Istavroz oyma ve isaretler!

ne varsa altında kardesım hoyugun ustunde oturuyor altında kuyu var.

Yavuz

Kullanıcı

Son nokta işareti kayada mevcut kardeşim göremedinmi hala?

enver

Kullanıcı

Yorumlarınız için teşekürler!biraz daha açıklarsanız yorumlarınızı minettarkalırım.kuyu neresi usta?birde son nokta dediğinizi neyin nesi usta?teşekürler!

star21

Kullanıcı

bu kayanın belgelerde geçmesi için bir özelliği olması lazım.öyle belgelere konulacak kadar bir değişik özelliği yok..sıradan normal işaretler..ama 3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal..ama kaya altında ama kaya etrafnda biraz zor iş bir cihaz şart ama illa demiyorum dedektör..bu çubukta olur

mavikorku

Yasaklı
Yasaklı

bu kayanın belgelerde geçmesi için bir özelliği olması lazım.öyle belgelere konulacak kadar bir değişik özelliği yok..sıradan normal işaretler..ama 3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal..ama kaya altında ama kaya etrafnda biraz zor iş bir cihaz şart ama illa demiyorum dedektör..bu çubukta olur

Komik cevaplar kuyu vsvs özellikle aga senin cevabın yeterlli kahkaha için "3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal (3.sü ne kadar dolu onuda söyle unuttun)" birde ne cıkacagını söyle :D ya arkadaş güldürmeyin cihaz gerek diyor çubuk diyor faso fiso:D:D:D hiç güleceğim yoktu

mina

Yasaklı
Yasaklı

komik cevaplar kuyu vsvs özellikle aga senin cevabın yeterlli kahkaha için "3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal (3.sü ne kadar dolu onuda söyle unuttun)" birde ne cıkacagını söyle :d ya arkadaş güldürmeyin cihaz gerek diyor çubuk diyor faso fiso:d:d:d hiç güleceğim yoktu
:):):)

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

mavikorku kardeşim öncelikle hoşgeldin..sefa getirdin..yorum seni güldürdüyse ne mutlu bana..çünkü insanları güldürebilmek başlı başına bir erdemdir...saygı duyarım sagılar benden sana kucak dolusu mavikorku kardeşim..