Iste Ustalık Istiyen Işaretler

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
OMvpJP.jpg

Arkadaşlar sabit tasta bu işaretler mevcut acaba bolge haritasımı yoksa baska bişeymi, alanda 2 dere 1 kuru dere 1 mezarlık alanı mevcut dereler çattalaşıyor bolgenin haritasımı yoksa başka bişeymi

nrQ35a.jpg

bu işaret:harıtali kayanın 200 m batısında tepenin üstünde kayalıkta ne anlama geliyor.
1nci resmin bolgesel harita 2 dere birlesimi muska seklinde bir tarla olabilir 2 dere birlesiminde durup resimlersen iyi olur hafif tatli bir rampayla baslayip tatli su kaynaginin yukarisinda buyuk tas yigmayi zirve konumunda olan bir yeri ayni zamanda bu tatli su kaynagi derenin birini besler birinde az birinde coktur daha asagida dere yine birlesim yapar yan tarafi mezarlik alandir esas mevzu kuru derede bir yaninda buyuk kayaliklar varmi acilan magara yoksa buyuk kayalarda oyma isareti olmasi gerek

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALANI BİLDİĞİN ANLAŞILDI.
ustalarımız açıklamış bende bir kaç tanesini ,arazi yapısı içinde kolay oturtabileceklerini çizdim.
topu sana verdik. taca atmayacağını umalım. ben kaptan olsam,başka hiç bir yere yönelmem.
aradığından fazlasını bu alanda bulabilirsin. tespit tespit tespit...ya yapacaksın yada yapabilen birine ulaşacaksın. bu iki durum sana bağlı. yoksa sabredecek o günü bekleyecek yeride batırmayacaksın. tavsiyemizi dikkate alırsan kazananda sen olursun.
aşağı düzleşen yerle işin yok. dikleşen yerden sonrası haritayı kapsamıyor.

babahalit

Usta
Kullanıcı
yerın cok guzel ustalarda acıklamıs, ilaveten ,buyuk,okun ıstakametınde300,mcıvarında ,patıka yol yolun sagında buyuk kayalık alan varmı arastır,varsas yol kayalıga kac adım mesafede

DeryaKaptan

Kullanıcı
babahalit,ustam,tam,dedıgınız,mesafelerde,..300.400m, mesafelerde,okun baktıgı ıstikamete,,kayalık ,var,buyuk,kayalık, ,,fakat gıdıp arastırmadık cevresını yakında gıdıp arazıyı arastıracagız,resımlıyeceız,,,,,bulursamkader,ustam yorumun,ıcın saal,dıkkate alacam