kabartma çöreklenmiş yılan tek resim.

İRON

Kullanıcı
s.a arkadaşlar k.bakmaynız tek resim var hakkınızıda helal ediniz.
bu yılan kafamı çok kurcaladı.yılanı kırıp eve götürmüşler
yerini arkkadaş görmüş bizzat daha gidip göremedim k.bakmaynız.inş nasip olur gidip yerine bakmaya.yalnız altına inmişler ama boş bi şekile geri dönmuşler..,
bilgisi ola aRKAadaşlar bunun nereleriyle ilgilenmem gerek.
deremi?paTİKA YOL MU?TEPELİK ALAN MI yaşlı ağac mı vs...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: kabartma çöreklenmiş yılan tek resim.

s.a arkadaşlar k.bakmaynız tek resim var hakkınızıda helal ediniz.
bu yılan kafamı çok kurcaladı.yılanı kırıp eve götürmüşler
yerini arkkadaş görmüş bizzat daha gidip göremedim k.bakmaynız.inş nasip olur gidip yerine bakmaya.yalnız altına inmişler ama boş bi şekile geri dönmuşler..,
bilgisi ola aRKAadaşlar bunun nereleriyle ilgilenmem gerek.
deremi?paTİKA YOL MU?TEPELİK ALAN MI yaşlı ağac mı vs...

fakir usta, evvela 21 ine bakmalı. sonra civardaki kuyuya bakmalı, sonra kuşun tünediği yere bakmalı, çakıl yığını varsa ona bakmalı, yakınında sandık gibi taşa yada sal taşı gibi taşa bakmalı. 3 yerde para bakılmalı. tamamı alındıysa kış geldi zaten ayağını uzatıp keyfine bakmalı.

he şimdi yılanı gördük peki devamını göremedik onları da belki görürüz inşallah.

drogon

Kullanıcı

Fakir baba bu yılanın baktığı dere yamacında veya yol kenarında kısaca bu yılan nereye bakıyorsa bir taş var kücük veya büyük farketmez taşın üzerinde veya yanında biryerlerde başka işret(ler) olmalı yön ve mesafe veren ben de resimleri vardı kaybetdim bu işretler 3-5cm boyunda olur bul buraya yükle bakalım benim bildiğin ve gördüğüm budur kolay gelsinNOT mesafe çok uzak olmaz genelde 40m civarı olur ama arazide önemlidir

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim, bazı kopyala yayınla türü bilgilerde ,çöreklenmiş yılan malı altında .oh ne ala. seninkiler bu ezbercilerin kurbanı olmuş. kırmasalar iyi idi elbette ama işaret eve gittiğine göre,demekki duruyor. duruyorsa iki noktanın ölçümünü isteyeceğim. resme göre sağ arkamıza yürürsek,kuru veya suluda olabilir bir dereye inermiyiz. bu kısımda kayalıklı bir yer varmı .başın baktığı istikametde olarak kabul edebilirsin. başın önüne on onbeş adım yürürsek hiç dikkat çeken bir şey varmı.
BUNLARI ÖNCE BİR ÖĞRENİVER. gideceksen,kuyruğun kıvrımı içinde şekilsiz bir kabartma görünüyor. bunu yeniden resimletecek,emin olacağız. BU KAYADA BAŞKA BULGULARIN OLUP OLMADIĞINIDA ÖĞRENİLMELİ.hesabı yanlış yapmayalım. kendi malı ağır ve riskli olur ama ,o kayalığı bir tesbit edebilecekmiyiz birlikte.sonrası ALLAH KERİM. sağlıcakla ..

operatör

Yasaklı
Yasaklı

yılan değil sarmaldır bence mezar stelidir o taş. kurğan tipi mezarın var. ordan tünele inersin . senin ki gariban işine benzer.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yılan dersek çeşmeye vede çakıl yığınına gider birde alt tarafında resmin altından 3_5 metre kadar önünden tünel olur

TRUVA

Admin

resimn çevrsini bir göreydik.biraz bilgi verilse daha çok yardımcı oluruz.güzel bir yer

drogon

Kullanıcı

Fakir baba sana yazdığımı ciddiye al yılanın karşısında işret bul ne bulacağını söylemem fakat kücük olduğunu söylüyorum o işretler ALLAHIN izniyle seni mala götürü r İNŞALLAH..Ben bu alemde her nedense senin umduklarına kavuşmanı kendimden çok istiyorum ama bir şartım var şu isminin başındaki fakiri kaldır lütfen yıllardır içimi sızlatıyor kendi fakirliğimi unutuyorum arkadaş ALLAH ım sana umduklarını hayırlısıyla versin kolay gelsin Zengin Baba

İRON

Kullanıcı

fakir usta, evvela 21 ine bakmalı. sonra civardaki kuyuya bakmalı, sonra kuşun tünediği yere bakmalı, çakıl yığını varsa ona bakmalı, yakınında sandık gibi taşa yada sal taşı gibi taşa bakmalı. 3 yerde para bakılmalı. tamamı alındıysa kış geldi zaten ayağını uzatıp keyfine bakmalı.

he şimdi yılanı gördük peki devamını göremedik onları da belki görürüz inşallah.

s.a mubarek dostum HARBİCİ.hayırlı cumalar.
mubarek 21 ine sağınamı soluna mı onune mi arkasına mı hangi yönune bakılmalı.
kuyu desen pek var olduğunu sanmıyorum.
kuşu yılanın bakış istikametindemi aramalı.?
çakıl yığması yok malesef.
yakınındA taşlık alan var lakin sandık türü yada sal giibi dümdüz pürüzssüz bir yada birden fazla taş var mı bilemiyorum.inş varsa denk gelirim..
3 yerde parası naıl oluyor ben şahsen iki yerde diye biliyorum.
3.ncüyü göremedim desem k.bakma malum yaşlılı işteee....
tekrardan ilgi ve alakanız için çok tşlr mubarek.
hayırlı akşmalar.selametle kalınız inş....