Kabartma Deve !

Turkia

Kullanıcı
S.a Hayırlı Ramazanlar Usta & Arkadaslar Biliyorum Ki Kızacaksınız Ama Yine Konuyu Acmak istedim .. Elimde Az önce Aldıgım Tek Bir Resim Var .. Tek Resim üzerine Fazla Yorum Yapılmıyacagını Da Biliyorum .. Yine Sansımı Deniyeyim Dedim :) Bu Resme Ne Söylersiniz Hafta Sonu Kısmet ve Nasip ise Arkadas Daha Detaylı Resimlerini Cekip Bana Gönderecek .. Deve Oturmus Vaziyette üzerisinde Yük Var Bir Tek Ayagı Sadece Dısarda Olarak Görünüyor ..

fs55.jpg

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Kabartma Deve !

burası çok kurcalanmamış bir yerse uğraşmaya değer yer. görünen deve bir harika.

tabi sonuçlarıda çok güzel olacaktır.

hörgücünden kıllandım ve küçük beklentilerin varsa boynuna mutlaka bak. çökmüş bir deve oluşu çok uzakta aramaman gerektiğine delalet eder diye düşünürdüm. yanında bir mahzen ara. özellikle devenin sağ tarafta hemen altı veya devenin sol tarafında 20 - 50 metre uzakta ara. baktığı yönü de görmekte fayda olabilir. son olarak buradaki tek hayvanmı bu deve. ? çok uzaklaşmadan cevrede bir siluet yada başka bir hayvan olabilirmi? madem çökmüş hemen poposunu yaydığı yeri de görsek güzel olur.

Turkia

Kullanıcı

HARBiCi Ustam Yeri Bana Otobüsle 24 Saat Uzaklıkta :) Arkadas Bu Hafta Sonu Oraya Gidecek Bu Sefer Gittigin De Arkalı önlü Saglı Sollu Resimlerini Cekip Bana Yollarsa Bende Sizlerle Paylasacagım .. Söylediginiz Gibi Yer Temiz ise Yani Kurcalanmamıssa Gelecek Yeni Resimlerden Sonra Kendim Bizzat Gidecegim .. Baska Ne Var Ne Yok Cevreyi De Bi Resimlemesini De Söyliyecegim ..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

HARBiCi Ustam Yeri Bana Otobüsle 24 Saat Uzaklıkta :) Arkadas Bu Hafta Sonu Oraya Gidecek Bu Sefer Gittigin De Arkalı önlü Saglı Sollu Resimlerini Cekip Bana Yollarsa Bende Sizlerle Paylasacagım .. Söylediginiz Gibi Yer Temiz ise Yani Kurcalanmamıssa Gelecek Yeni Resimlerden Sonra Kendim Bizzat Gidecegim .. Baska Ne Var Ne Yok Cevreyi De Bi Resimlemesini De Söyliyecegim ..

hadi bakalım inşallah güzel haberlerini ve detaylı resimlerini bekleriz (bol cevre resmi çekmeyi unuytmayın vede neyin nerede durduğunu (yön bilgilerini ) resimlerinize eklemeyi de unutmayın. eksik değil tam bir konu açın. net ve doğrudan sonuca gitme şansınız olur. hadi bakalım şimdi top sende. bize sanki oradaymışız hissini yaşatmanı istiyorum. yarım yamalak gelme turkia kardeş. :D sen net gel, bizde net konuşalım. anlaştık mı?

Turkia

Kullanıcı

Eywallah HARBiCi Hocam Ben Cekmis Olsaydım Eger En Az 15-20 Resim Cekerdim :) Fazla Resim Cekmekten Zarar Etmezsin Ama Az Cekersen Zarar Edersin :D ALLAH'ın izni ile Arkadası Gönderecegim Boool Boooool Resimlerini Cekmesini Söyliyecegim Rabbim Nasip Kısmet Ederse Olur Birseyler ;) Bakire Tümülüs Bile Var Bizim Burada Oruc Oldugu icin Gidemiyorum Oructan Sonra Onun'da Resmini Cekecegim ..

METİN

Kullanıcı

devenin karın kısmında oyma varmı yokmu
bunu söylemeniz yeterli ve
ayrıca devenin baktığı istikamette kayalık
bölge varmı bunuda bildir

Turkia

Kullanıcı

METiN Ustam Arkadas Bu Hafta icinde Oraya Gidecek .. Detaylı Resim Cekip Arastırma Yapacak .. Elime Bilgi Resim Gectiginde ise Sizlerle Paylasırım ..

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

arkadaşına sor bakalım gittiğinde
1 karnına baksın birde hörgücün üstüne baksın
karşıda zeminde çok büyük kayalardan 10 15 tane biriktirilmiş yığma olması lazım...

Turkia

Kullanıcı

arkadaşına sor bakalım gittiğinde
1 karnına baksın birde hörgücün üstüne baksın
karşıda zeminde çok büyük kayalardan 10 15 tane biriktirilmiş yığma olması lazım...

Tamam Ustam Aynen Söylerim Sanırım Hörgücünde veya Karnısında Müjdesi Vardır :confused: