Kabartma Yılan Ve Dibek | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Yılan Ve Dibek

mekansız

Kullanıcı
Arkadaslar yer dere kenarında yerleşim yerinde yani işaretin yanında ev temeli var yılanın baktıgı yönde 4 metrede dibek var ayrıyeten 6 metree ilerisinde kafasının baktıgı yönde dere var sormak istediginizi sorabilirsiniz şimdiden teşekkrüler yer sağlam kazılmıs yer yoktur tek tekçiler ufak tefek yoklamıslar

hORİZOn

Kullanıcı
Tam olarak göremedim ama böle yılana benzer işaretler bazen şalele olarakta yapılabiliyordu.dere başlangıcında sol veya sağ ayak izi işaretine rastladın mı ev temeli diye bahsetiğin yer kilise olma ihtimali varmı.

MAVRAN

Super Moderatör
Bu yılanın arka yarısı Nerede çıktığı yeri görüntüle yılan yuvasına girmeye çalışıyor yoksa biyere gitmeye mi çalışıyor kayanın hemen altında boşluk arayın

mekansız

Kullanıcı
Tam olarak göremedim ama böle yılana benzer işaretler bazen şalele olarakta yapılabiliyordu.dere başlangıcında sol veya sağ ayak izi işaretine rastladın mı ev temeli diye bahsetiğin yer kilise olma ihtimali varmı.
ayak işaretine rastlamadım ustam böyle küçük kilise olacagını düşünmüyorum fotoda biraz büyük çıkmış olabilir yorumun için teşekkürler Allah razı olsun