Kabartma Yılan Ve Dibek | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Yılan Ve Dibek

mekansız

Kullanıcı
Bu yılanın arka yarısı Nerede çıktığı yeri görüntüle yılan yuvasına girmeye çalışıyor yoksa biyere gitmeye mi çalışıyor kayanın hemen altında boşluk arayın
İsabet güzel ustam yılan girmeye çalışıyor çünkü kaya yapısındanda yüksekten aşagıya iniyor altında boşluk yok ustam yorumun için teşekkürler Allah razı olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
MEKANSIZ KARDEŞİM,RESİMLERİN SİLİK OLUŞU,benim istediğim gibi emin olacağım bir görünümü vermedi. uzun uzun incelemem neticesinde,burayi iki ihtimal dahilinde değerlendirmemiz gerekecek. resimlere ve çizimlerime dikkatli bakarak,doğru ihtimali birlikte bulmaya çalışalım. yılanı ikinci ihtimale bırakıyorum. öncelikle arazi yapısı ile kayanın üzerindeki çizimlerin örtüşüp örtüşmediğini bir anlayalım.

arazi tatlı bir meyil. dere yatağımız,ve iki çevresi biraz geniş bir yapıda.dıştaki iki sarı çizgi arası. alt kısım mavi çizgiler olan yerler alanın en düzgün yerleri. yukarıya doğru çıkıldığında yatağın sağı ve solu dikine sırtlama haline gelirmi. ve bu kısımlar kırmızı çizdiğim gibi engebeli yani aşağılara göre daha bozuk bir yapıdamı.ayrıca yatak yukarıya doğru daralarak bir tepeyemi çıkar ve

üstte burada görüldüğü gibi bir sırtlamadan sonra bir kademe setli bir düşüş ve ok yönlerine göre tekrar eğimli bir yapı oluşturuyormu. ve alttan çıkarken yukarı doğru tam dikine değil,hafifce sola eğimlimi çıkar.

ersan

Admin
İsabet güzel ustam yılan girmeye çalışıyor çünkü kaya yapısındanda yüksekten aşagıya iniyor altında boşluk yok ustam yorumun için teşekkürler Allah razı olsun
ustam hititlilerin mezarlari dayma kuyu seklinde dolu oluyor topraklan ben onca yerlen urastim hepsi de ayni cikti sade yakin bir kuvde bu senin yilana benzer bir yerlen urastik actimizda culmen icinde yanma kuler cikiti cesedi yakmislarda konmus mezar uyle yapiliydi yilan dedimi sari demek deyil 1000 de 1 ihtimal para isareti olsun.

mekansız

Kullanıcı
MEKANSIZ KARDEŞİM,RESİMLERİN SİLİK OLUŞU,benim istediğim gibi emin olacağım bir görünümü vermedi. uzun uzun incelemem neticesinde,burayi iki ihtimal dahilinde değerlendirmemiz gerekecek. resimlere ve çizimlerime dikkatli bakarak,doğru ihtimali birlikte bulmaya çalışalım. yılanı ikinci ihtimale bırakıyorum. öncelikle arazi yapısı ile kayanın üzerindeki çizimlerin örtüşüp örtüşmediğini bir anlayalım.

arazi tatlı bir meyil. dere yatağımız,ve iki çevresi biraz geniş bir yapıda.dıştaki iki sarı çizgi arası. alt kısım mavi çizgiler olan yerler alanın en düzgün yerleri. yukarıya doğru çıkıldığında yatağın sağı ve solu dikine sırtlama haline gelirmi. ve bu kısımlar kırmızı çizdiğim gibi engebeli yani aşağılara göre daha bozuk bir yapıdamı.ayrıca yatak yukarıya doğru daralarak bir tepeyemi çıkar ve

üstte burada görüldüğü gibi bir sırtlamadan sonra bir kademe setli bir düşüş ve ok yönlerine göre tekrar eğimli bir yapı oluşturuyormu. ve alttan çıkarken yukarı doğru tam dikine değil,hafifce sola eğimlimi çıkar.
ustam arazi bu keşilde doğru düzlük alan dediğin yerde güzel işaretiler mevcut tepeler ve derenin yan gelişlikleri doğru dere yukarı doğru daralıyor tepeden geliyor dere ustam oradaki işaretlerde yardımcı olacilir sarı olarak çizdigin yerlerde bu atacagım işaretler en üstte solda olan sarı cizdigin yer yılanın kuruk tarafı İnş bir sonuca varırız video ve resimler geliyor ustam

mekansız

Kullanıcı
ustam hititlilerin mezarlari dayma kuyu seklinde dolu oluyor topraklan ben onca yerlen urastim hepsi de ayni cikti sade yakin bir kuvde bu senin yilana benzer bir yerlen urastik actimizda culmen icinde yanma kuler cikiti cesedi yakmislarda konmus mezar uyle yapiliydi yilan dedimi sari demek deyil 1000 de 1 ihtimal para isareti olsun.
tm ersan usta çubukla bir gezmek gerek

ikizceli

Vip Üye
HEPİNİZ BİLİRSİNİZKİ İŞARETLER OYMA VE KABARTMADIR.
kabartma olması herkeste yılan düşüncesini doğruyor.
yeni ve net resimler bekledim ama sanırım yetiştiremedin. resimlerin bulanık olması üsteki yerlerin anlaşılmasını engelliyor. boşluk becerin olduğuna göre,
çizimlere çok dikkatli bak. gerekirse ayni şekilde çiz ve gittiğinde elinde olsun. arazi yapısı seni alttaki hedefe götürmeli. çünkü anlayabileceğin şekilde çizdim , belki çok az yatakta değişim olmuş olabilir . yinede anlayabileceğini düşünüyorum. birde çukurmu dediğim yerden itibaren kabartmanın ön boyunu ölç. belki metre veya adım olarakta verebilir.santimi,on veya yüz katı olabilir.20 cm gelirse 20 veya 200 adım veya metre.

ikizceli

Vip Üye

DERENİN İNİŞİNE DİKKAT.
inişteki kırmızıdaki dönüş net bellidir. o kısımda üstler kadar düzgün olmayan görünümde olacak. ya setli yada kayalıklı olabilir.

mekansız

Kullanıcı
Ikizceli ustam kar bastırdı her yeri gösterdign yerleri krokileyip atvam ustam güzel şekilde Allah razı olsun....