Kabartmanın Bir Anlamı Varmıdır | Define işaretleri ve anlamları

Kabartmanın Bir Anlamı Varmıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuşba

Kullanıcı
BU KONUYU TEKRAR GÖRÜRSEM SİTEDEN SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA ALIRSINIZ!

tuşba

Kullanıcı
BU KONUYU TEKRAR GÖRÜRSEM SİTEDEN SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA ALIRSINIZ!

ACİLEN EN YAKIN MÜZEYE BAŞVURMALISINIZ!!!
hayırdır ustam neden kızdınız anlayamadım neden böyle bir tepki verdiniz yanlış birşey yapmışsak uyarmanız yeterli...uzaklaştırmak istersenizde sizin şanınıza şerefinize kalmış saygılarımla...

KaranLik

Kullanıcı
Konuyu gormek nasip olmadi ama tarihi eser niteligindeki eserleri paylasmak yerine. Olmasi gereken mercilere basvurmak en dogru yoldur.

esrarengiz2828

Kullanıcı
konuyu kilitlemeniz doğru bi karar ustam bilinçsiz kazılarda okadar tarihi eserimiz kırılıyoki yazık diyorum başka bişey demiyorum definecinin bile çalıştığı alanda kazının doğru gitmesi için duvar bile çıksa bunu yıkıp kazıya devam etmesi kazının doğru gitmesini önleyeceğini düşünüyorum Allah bizi doğru kazı yapan ve yaptıranlardan eylesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirkut

Vip Üye
Abilerim bukadar tarihi eser savunuculariysaniz ozaman ne kacak "Yasak Kelime" yapacaksiniz nede yorum yapip insanlari tesvik edeceksiniz. Ben eger biyere girmissem ve tarihi kalintiya yakin bisey cikmissa zaten devam edecem dogru yada yanlis girmissem gayem belli biseyler almak. Konunun kapatilmasi dogrudur ilkinde kapandi ikincide tekrar acildi yanlis yapildi konuyu acan kardeaimizde uyanmadi. Tarihi eser diye nicelerinin evlerini sit alanina almislar evleri uzerlerine yikilacak bir civi cakamiyorlar kusura bakmayin abierim.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Abilerim bukadar tarihi eser savunuculariysaniz ozaman ne kacak "Yasak Kelime" yapacaksiniz nede yorum yapip insanlari tesvik edeceksiniz. Ben eger biyere girmissem ve tarihi kalintiya yakin bisey cikmissa zaten devam edecem dogru yada yanlis girmissem gayem belli biseyler almak. Konunun kapatilmasi dogrudur ilkinde kapandi ikincide tekrar acildi yanlis yapildi konuyu acan kardeaimizde uyanmadi. Tarihi eser diye nicelerinin evlerini sit alanina almislar evleri uzerlerine yikilacak bir civi cakamiyorlar kusura bakmayin abierim.

Doğru söylüyor yönetici site kuralları gereği düzenlemesini yapıp uyarıda bulunmuş ama diğer üyeler için eyyama gerek yok her şeye tarihi eser diye anlamsız kıymetlendirmeninde bir mantığı yok

esrarengiz2828

Kullanıcı
tarihi eseride biliriz ustam tarihi eser olmayanıda ne yapalım şimdi kaleye çıkıp önümüze gelen yerleri izinsiz kazzalımmı site yönetimi geç bile kaldı bu konuda bence arkadaşımızın iyiliği için tabi bize göre hava hoş sıkıntı yok izinsiz kazı suçtur ustalarımızın demesiyle yinede kendileri bilir bizde çok yaptık tabiki zamanında

tuşba

Kullanıcı
u
Konuyu gormek nasip olmadi ama tarihi eser niteligindeki eserleri paylasmak yerine. Olmasi gereken mercilere basvurmak en dogru yoldur.
ustam tarihi eser olup olmadığını bilsek burda ne işimiz var yanlış birşeyler yapmamak adına sizlerle paylaşmak istedim sonuçta iyiyi doğruyu siz ustalarımızdan öğrenmek için burda olduğumuza inanıyorum yinede yanlış birşey yapmışsam özürü bir borç bilirim saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...