Kablunbağa Ile Tünel | Define işaretleri ve anlamları

Kablunbağa Ile Tünel

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
3v3qgA.jpg
R14Pp1.jpg
Bv1A7Q.jpg

Selamun Aleykum değerli Arkadaşlar,Dikkat ettiyseniz 1. resimdeki kablunbağa kafasındaki anahtar bilgiyi,Bilgiye baktığımızda 2.resim tüneli,tüneli incelediğimizde burdan girişle kuzeye ve batıya gittiğini anlatmış;İyi güzelde bunun kabuğu olması gerekmezmiydi?Ayrıca doğuya bakıyor ve yaklaşık 100mt önünden dere geçmekte önemli noktalar varmıdır! Not;Boşluk testinden geçmiş bir yer

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
3v3pa0.jpg

Buda üstten görünüşü

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Koltuğu ve yanındaki V yi gördüm başka birşey göremedim ben ustam :(
Usta zamanla koruk helva olurmuş biraz daha bakış açını genişlet yanlış anlamazsın beni inşaallah,En son resmini çizerim, şimdi olmaz kolaya alışmasın kimse

Kader25

Admin
Usta zamanla koruk helva olurmuş biraz daha bakış açını genişlet yanlış anlamazsın beni inşaallah,En son resmini çizerim, şimdi olmaz kolaya alışmasın kimse

Haklısın Ustam. En son dediğiniz yerde resimleri çizerseniz görmek isterim inşallah.

Amma ben vücutçular gibi oldum. Hiçbir şey net değilse; bir şeylere benzetmiyorum artık.
Net işaret. Net boşluk ve değerli testi.
Hepsi pozitif ise; Bismillahirrahmanirrahiym.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili ERDEM KARDEŞİM,
ikizceli abim konuya girmiş ama yorumlamamış diye düşünebilirsin belki.
3v3qga.jpg

kablumbağa deyince,burada sadece başını benzettim. kanalın orada ki kaya da ve diğerlerinde işçilik var görünümde,lakin kayaların yüzeysel yapısı bir birleriyle çok örtüşüyorlar. resimler biraz silik ve tek cepheden olduğu için anlaşılması biraz zorlaşıyor. kanalların olduğu cephjeden görüntü olsaydı bir adım daha ileri gidebilirdi.
Lacivert hocamızın çizdiği yerdeki bulgular çok net. hele fırın ağzı gibi traşlanmış yer.
senin tespit ettiğini tahmin ediyor ve açıklamanı bekliyordum.
gönlüne sağlık. selametle...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
sevgili ERDEM KARDEŞİM,
ikizceli abim konuya girmiş ama yorumlamamış diye düşünebilirsin belki.
3v3qga.jpg

kablumbağa deyince,burada sadece başını benzettim. kanalın orada ki kaya da ve diğerlerinde işçilik var görünümde,lakin kayaların yüzeysel yapısı bir birleriyle çok örtüşüyorlar. resimler biraz silik ve tek cepheden olduğu için anlaşılması biraz zorlaşıyor. kanalların olduğu cephjeden görüntü olsaydı bir adım daha ileri gidebilirdi.
Lacivert hocamızın çizdiği yerdeki bulgular çok net. hele fırın ağzı gibi traşlanmış yer.
senin tespit ettiğini tahmin ediyor ve açıklamanı bekliyordum.
gönlüne sağlık. selametle...
Abi öncelikle şunu belirtmeden geçemiyecem bu kablunbağanın bağa'sını kamyonla götürmüşler,Bizede tüneli ve ne kaldıysa bulunabilecek o kaldı;Lacivert ustamın belittiği gibi güzel ve ersan ustamında söylediği yerde ki girişte hepsi doğru,Kader ustamında söylediğne katılıyorum yeri bilemediği için temkinli yaklaşıyor,Burdan hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım,Çok güzel insanlarsınıız Allah (cc) hepimizin gönlündeki hayatı yaşamayı cümlemize nasip etsin İnşaallah(Karşıdan çekilmiş resmide vardı silinenlerin arasında silmediysem yüklerim abi)