Kaçak Kazı Haberleri | Define işaretleri ve anlamları

Kaçak Kazı Haberleri

rex

<font face="tahoma" size="2" color="#000000"><b>Fo
Kullanıcı
Ağa haber ajansı bugünlerde pek çalışmıyorprotesto:cool: Bir izne ayrıldı gidiş o gidiş:D Telefonu varsa arayın hemen göreve dönsünsomurtuk Tüm izinler iptal edilmiştir:)
Evet uyanık Kayseriler ne hale düşmüş:
Kayseri'de kaçak kazı yapan 5 kişi jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, bir ihbar üzerine Develi İlçesi Milidere köyünde jandarma tarafından çalışma yapıldığı öğrenildi. Yapılan çalışmalarda Nevşehir, Kayseri, Develi ilçesi ve Milidere köyünden S.A., M.A., M.O., M.A., M.T. ve S.A.'nın yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.

Yakalanan zanlıların kazıda kullandıkları, kazma, kürek, manivela, balyoz ve projektöre de el konulduğu kaydedildi.

Zanlıların haklarında yapılan soruşturma sonrasında serbest bırakıldığı bildirildi. - KAYSERİ

Uyanık Sivaslılar:
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde kaçak kazı yapan 5 kişi, Jandarma tarafından suçüstü yakalandı.

Yıldızeli ilçesi İncetaş köyünde kaçak kazı yapıldığı ihbarı alan jandarma ekipleri, H.Z. isimli şahsa ait bahçede kaçak kazı yapan E.Y., Ü.A., A.A., V.İ. ve Y.B. isimli şüphelileri suçüstü yakaladı. Dün akşam 21.00'de ihbar üzerine olay yerine giden ekipler, şahıslarla birlikte kazı sırasında kullanılan 2 adet dedektör, 1 adet balta, 3 adet el feneri, 2 adet kazma ve 2 adet kürek ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan şahıslar, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
Emniyet Güçlerinden Kaçış Yok Arkadaşlar. Lütfen Kanunlara Uyalım.
kaçak kazıya hayır

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Kaçak Kazı Haberleri

Bir kişi bile
Rex ustaya teşekkür etmemiş:D
Haberler için teşekkürler:p

naftabar

Kullanıcı

rex ustam teşekkürler kaçak kazıya hayır:)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

elinize sağlık rex ustam sağolasın inşAllah...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

bu ikinci yazım sayfalar çok geç açılıyor çoğunlukla açılmıyor aradığınız link bulunamadı yazısı çıkıyor birde alttaki cevapla veya alıntı yap butonuna tıklayınca uyarı yazısı çıkıyor kaldıramıyorum.?
acil bi çare lütfen....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

bu ikinci yazım sayfalar çok geç açılıyor çoğunlukla açılmıyor aradığınız link bulunamadı yazısı çıkıyor birde alttaki cevapla veya alıntı yap butonuna tıklayınca uyarı yazısı çıkıyor kaldıramıyorum.?
acil bi çare lütfen....

hıım evet uyarı yazısının buralara kadar gelecegını dusunemedım,sabahtan berı bu kodlamayı nereye yaptıgımı dusunuyordum,saol lacıvert ustam sayende buldum.şimdi halledıyorum.alıntı yapınca uyarı cıkmıycak,

lakin sayfa bulunamadı olayını anlamadım,hangı konuda yasıyorsunuz bu sıkıntıyı.

beytanya

Kullanıcı

Eline sağlık rex usta:)
Definemekani.com kaçak kazıya karşı...